Kapilar açilinca farlarin otomatik sönmesi

pilot.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım o özellik hepsinde mevcut yani kapıyı açtıgınızda elektirk akımını kesiyor bi nevi kontak gibi tepy farlar camlar vb gibi.

mehmet.sahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaptığınız yorumlar için ayrıca tek tek münferit olarak şahıslarınıza teşekkür ediyorum,

Fakat anlatmaya çalıştıım elektirik kesilmesi değil, farlar açıkken kapıyı açınca otomatik olarak sönmesi (ses ile uyarı vermesi değil)

kalekapisi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik far ve yagmur sensoru joy da yok. Icon da var. O yuzden. Mesela iconda tunele girince far otomatik yanar tunelden cikinca oromatik soner. Kontagi kapatip kapiyi acinca da soner. Hatta megan 2 dyn de belli bir saniye yanip sonmede vardi. Follow me galiba onunda adi. Ama clioya koymamislar.

ersinmart

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2006Meg2de otomatik far modunda far aracı kapatıp kapıyı açınca sönüyordu; clio iconda otomatik far modunda far aracı kapatinca sönüyor. Clionun kapiyla hiç alakası yok.

kalekapisi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyp falan kapiyi acinca kapaniyorda far hic aklimda deil belki senin dedigin gibidir. Ama bir sekilde kendi kapaniyo eminim hic kapatmadim. Eski arabadan kalma aliskanlik kapidan saniyorum hala.