kapılar kendiliğinden kapanmıyor

sayenmavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı aldığım günlerde park ettik den bir süre sonra kendiliğinden kapanıyordu şu an kapanmıyor. Çok önemli bir sorun değil ama kafama takıldı...

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı aldığım günlerde park ettik den bir süre sonra kendiliğinden kapanıyordu şu an kapanmıyor. Çok önemli bir sorun değil ama kafama takıldı...

Eller serbest ozelligi kendi aracimda'da var devre disi kaldigi an kartla calistirdiktan sonra tekrar faal oluyir

Eger siz bunuda denemenize ragmen halen aktif olmuyorsa bir yetkili servise gitmeniz gerekiyor sanirim bilgisayar uzerinden tekrar aktif edebilirler

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

sayenmavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kubilay kardeş Bilgileriniz için teşekkür ederim. Benim aracımda eller serbest özelliği yok pek donanımlı bir araç değil anlayacağın megan 3 busines bu sorun mu? onu da anlamıi değilim fakat ilk zamanlar dışarıdan eve geldiğimde kendiliğinden bir süre sonra kaptıyor du şu an için böyle bir uygulaması yok.. :) yani anlayacağın benim araç biraz kafasına göre takılıyor sanırım...teşekkürler

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kubilay kardeş Bilgileriniz için teşekkür ederim. Benim aracımda eller serbest özelliği yok pek donanımlı bir araç değil anlayacağın megan 3 busines bu sorun mu? onu da anlamıi değilim fakat ilk zamanlar dışarıdan eve geldiğimde kendiliğinden bir süre sonra kaptıyor du şu an için böyle bir uygulaması yok.. :) yani anlayacağın benim araç biraz kafasına göre takılıyor sanırım...teşekkürler

Araciniz en bos donanima sahip soylediginiz gibi eller serbest ozellgi yok

şoyle bir durum basiniza gelmis araci actiktan sonra hicbir kapiyi yada bagaji acmadiginiz an arac belli bir sn sonra kendini otomatik kitler musait bir anda deneyin sizde goreceksiniz

Ben Tesekkurederim ne demek. Saygilar

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

sayenmavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim arkadaşım...

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D benim duster ın da kafası kıyak o yönden neden derseniz yanındaysam dalsam biriyle konuşmaya bi bakmışım kitlemiş ama yok unutup ayrılsam yanından kitlemiyor arada kerata oda kafası gzel geziyor :D