Kapılar kilitliyken içeriden açılması ?

memo_16

Bilgi Girilmemiş
öhöm kapı içi mi? yani bendeniz bagajı açıyorum diye defalarca ön kaputu açan ve sonra da öyle gezen bendeniz bu durumda neler yapabilir acep o mandalı bulana kadar :D
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting bu resimdeki bölümde, http://resim.donanimhaber.com/upfiles/445330/1B02A8FA3BC94E6EBFD4A38E4208030F.jpg bu resimdeki tarz bi mandal vb bişey olur, onu kaldırdığınızda kapı sadece dışarıdan açılır, o mandalı indirdiğinizde kapının açılması iç taraftanda mümkün olur :D :eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bildiğim kadarıyla 4 cam otomatiklerde var bu sistem, hem kapıları hemde camları kitliyor, 4 cam otomatik olmayanarda yoktur onun içinde kapıların kilitlenmesi için kapı içinde mandal var :)
Benim araba 4 Cam otomatık Ama o dedgın Dugme yok bbende manuel olarak kapı ıclerınden ayarlanıyr. gerci benım oglum 4 yasında arka kapı acılmayınca atlıyor öndden iniyor kerata :D

öhöm kapı içi mi? yani bendeniz bagajı açıyorum diye defalarca ön kaputu açan ve sonra da öyle gezen bendeniz bu durumda neler yapabilir acep o mandalı bulana kadar :D
Bagajı acıyorum anaaa Motoru koymuslar heheheheheh

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Benim araba 4 Cam otomatık Ama o dedgın Dugme yok bbende manuel olarak kapı ıclerınden ayarlanıyr. gerci benım oglum 4 yasında arka kapı acılmayınca atlıyor öndden iniyor kerata :D
yani o özellik belli bi modelden sonra gelmiştir, bizde arabayı almaya gittiğimizde tanıtım yapan eleman diyodu ufaklıklar arka yaramazlık yapmasınlar diye böyle bişey var, o sıradada bana benle kuzenime bakıyodu, yaş olmuş o zaman 15, adam bize ufaklık diyo :D arka camdan atlıcaktım üzerine zor tuttular :p :D :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani o özellik belli bi modelden sonra gelmiştir, bizde arabayı almaya gittiğimizde tanıtım yapan eleman diyodu ufaklıklar arka yaramazlık yapmasınlar diye böyle bişey var, o sıradada bana benle kuzenime bakıyodu, yaş olmuş o zaman 15, adam bize ufaklık diyo :D arka camdan atlıcaktım üzerine zor tuttular :p :D :D
Baayanmıydı hihi

Son düzenleme: