Kapılar Otomatik Olarak Kilitlenmiyor

rapzede34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar renoClio 1.2 joy donanımlı aracımı teslim aldım ancak farkettimki hareket halinde kapılar otomatik olarak kilitlenmiyor. Konsolun üzerindeki kilit işaretinden kilitliyorum,bu sistemi aktif etmek için hareket halindeyken 5 sn boyunda kilit tuşuna basılı tuttum ama sistem devreye girmedi ? Joy donanım olduğundanmı olmadı yoksa başka yöntemimi var.Yardımcı olursanız çok sevinirim

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Araç dururken kilitleme düğmesine ses duyana kadar ve 5 saniye kadar basılı tutarsan sistem aktif olur, giderken neden bastığını anlamadım, bu nerede yazıyor ?

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 serilerinde hareket halinde öyle kitlenme yokki . Bnm de 1.2 icon araştırdım bende o dediğin ozellik yok maalesef konsol uzerindekide sadece dışardaki tehlikeye karşı kitleme.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Captur da o özellik var, sistemlerinin aynı olduğunu biliyorum...

fearles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hareket halinde deyilde dururken basili tutulmasi gerektigini biliyorum bende. Sistemler ayni

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fabrikasyon o şekilde geliyor araç çalışır halde ancak hareket etmezken 5sn den uzun basın tam bilmiyorum ama 10sn basılı tutun aktif hale geliyor. Benim arabamda da arkadaşımın capturunda da kapalıydı ben dediğim yöntemle açtım bilginize...

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fabrikasyon o şekilde geliyor araç çalışır halde ancak hareket etmezken 5sn den uzun basın tam bilmiyorum ama 10sn basılı tutun aktif hale geliyor. Benim arabamda da arkadaşımın capturunda da kapalıydı ben dediğim yöntemle açtım bilginize...

deneyeceğim bende tşkler.

rapzede34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün 5 sn basılı tuttum olmadı yarın 10 sn basılı tutup denerim çok sağolun arkadaşlar

Dardanos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy olması yada icon olması farketmez. Altyapı clio 3 te bile aynı. Uzun süre basılı tutarsanız belirli bir hızın üzerinde kapıların kendiliğinden kilitleneceğini görürsünüz.