Kaput Keçesi ???

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkdaşlar Merhaba ;

Kiş şartlari dolayisi ile araçimin motoru çok geç isiniyor . Nette okudugum kadari ile kaput keçesi adi atinda satilan ürün motorun daha kisa zamanda isinmasini sağliyip sesi engelliyomuş ve kişin kullanilmasi gereken bir malzeme olduğunu yazmişlar.. Sizlere sormadan almak istemedim bu üründen almalimiyim ?

Teşekkürler..

resatsirin

Reşat ŞİRİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede dogru

yakın zamanda bende taktım kis geliyor arabam dizel diye

50-60 lira bisi takın kısın şart ben farkı gördüm

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normalde meganne'larda bu keçe bulunuyor olması lazım. Benim Megane'da da vardı scenic'te de.. Ama eğer yoksa almanda fayda var tabi, ısı için çok çok fazla bir etkisi olmasa da ses yalıtımına katkısı epey olur. Kaputun ısınmasını engeller, yağmurlu havalarda kaputundan duman çıkmaz smile.png
Tek sıkıntısı zamanla motordan emdiği sıcaklık sonucu sarkıp kaputtan motorun üstüne düşmesi.

captur

Tuna Doğan,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Soğuk yerlerde işe yarıyor diye duymuştum, ucuz bir parça ise en azından alıp bir deneyebilirsin.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dizellerde Oluyomuş Ama Benzinlilerde Bulunmuyomuş Diye Okudum , O Zaman Ben En Kisa Zamanda Bir Keçe Alip Hemen Takim :eyv :eyv

adalı

Metin Koçer,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaputun ısınmasını engeller o kadar

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dizellerde Oluyomuş Ama Benzinlilerde Bulunmuyomuş Diye Okudum , O Zaman Ben En Kisa Zamanda Bir Keçe Alip Hemen Takim :eyv :eyv

Fiyatı hakkında bir araştırma yaptın mı? Birde nereden temin edeceksin bu parçayı? Bende araştırma içindeyim şu an.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hiç düşünme al keçeyi tayfun. arkadaşların dediği gibi kışın buharı azaltır, yazın motor ısısından kaput boyasını cilasını korur, ses yalıtımına faydası olur, kaput altına motordan yağ kir sıçramaz yani yaz-kış marifeti çok.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyatı hakkında bir araştırma yaptın mı? Birde nereden temin edeceksin bu parçayı? Bende araştırma içindeyim şu an.

hakkı abi geçen sene servisten 60-65 tl arası alımıştım, 8 tl de sustaları için ödedim. megan keçesi boyut olarak fluencden biraz büyük oluyor, belki fiyatı etkiler. sende servise sorsan yada parçacıya sor, elinde yoksa bile getirtir.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar okudugum olumlu yorumlarınızdan sonra hemen servise gidip aldim ve montjini yaptım ..

Fiyat : 55.00 TL
VaNtuz: 0.50x10=5.00 TL

TOPLAM: 60.00 TL' ye öal oldu bana ...

Hakkı abim oldugun yerde bulamadıysan ben alıp gönderebilirim sana :eyv