Kar Keçisi R5...:D

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Maşallah Maşallah Aldırıcaksınız Banada Sonunda Bir R5 Yapmayın Bana Bunu :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kadir arabada kalorifer diye bişey yok tek eksiği bu bence en iyi de ben bilirim zayıf bi insan olarak her gezişimizde donuyorum arabada :D
Arabaya haksızlık etme Furkan,ortada bulunan havalandırmalar bu araçlarda yaz kış soğuk hava üflüyor :D o bölümü izole ettim gayet tatminkar ısıtıyor,yeni nesil araçlar kadar olmada insanı üşütmüyor,bence biraz kilo almalısın :D
Bu arada yollarda yanlayan yeni nesil araçların yanından güle oynaya geçmenin keyfini anlatamam size...:eyv [MENTION=7468]bilalrx[/MENTION] arabada kış lastiği yok,dün gece bende inanamadm yol tutuşuna,hoş lastikler daha 2000 km olmadı dişler sıfır gibi duruyor belkide bu yüzden karda iyi yol tutuyorlar...

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabaya haksızlık etme Furkan,ortada bulunan havalandırmalar bu araçlarda yaz kış soğuk hava üflüyor :D o bölümü izole ettim gayet tatminkar ısıtıyor,yeni nesil araçlar kadar olmada insanı üşütmüyor,bence biraz kilo almalısın :D
Bu arada yollarda yanlayan yeni nesil araçların yanından güle oynaya geçmenin keyfini anlatamam size...:eyv [MENTION=7468]bilalrx[/MENTION] arabada kış lastiği yok,dün gece bende inanamadm yol tutuşuna,hoş lastikler daha 2000 km olmadı dişler sıfır gibi duruyor belkide bu yüzden karda iyi yol tutuyorlar...
Abi kapattığın iyi olmuş valla, ısıtsa tatmin etmesine bakmıcam direk buz üflüyo :D Lastikler ince ya bide, yere cm2'de uyguladığı basınç araç her ne kadar hafif olsa da fazla olduğu için sıkıntı çekmiyor.Bknz: ralli araçlarıda ince lastik kullanır bu yüzden :)

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadir arabada kalorifer diye bişey yok tek eksiği bu bence en iyi de ben bilirim zayıf bi insan olarak her gezişimizde donuyorum arabada :D

Bizim megane'da varda ne işe yarıyo.Yenibosnadan havalanına gidene kadar anca sıcak vermeye baslıyo.Havalanına gelince zaten bi işe yaramıyo :)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim megane'da varda ne işe yarıyo.Yenibosnadan havalanına gidene kadar anca sıcak vermeye baslıyo.Havalanına gelince zaten bi işe yaramıyo :)
Dizel araba zaten leş, sabah arabayı çalıştırdım yarım saat sıcaklık göstergesi 1 mm oynamadı

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Dizel araba zaten leş, sabah arabayı çalıştırdım yarım saat sıcaklık göstergesi 1 mm oynamadı
Kalorifer konusunda RS in üzerine tanımam,2 km gitmeden sıcak hava veriyor,2.0 benzinli bir ısındımı zaten sauna keyfi yaşatıyor...:D

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzinli hemen ısınıyor :D

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş
Corum kaloriferi taktiracagim...hehehehe