KaRaHaN'ın RFC Stickerlı Yeni Subaru İmpreza'sı...

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Kazasız, belasız kullanın. :eyv

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araçların dış görünüşü gerçekten güzel fakat içi için aynı şeyleri söyleyemiyeceğim o konsol göstergeler gerçekten kötü ve basit (şahsi fikrim) kazasız belasız kullanman dileğiyle hayırlısı olsun...:eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim Arkadaşlar iyi niyetleriniz için. Araç hakkında kısaca bir bilgi vermek gerekirse güçlü sağlam ama bir RS değil bunu söylemem gerekiyor, ancaakk şuda bir gerçek keskin ve 0-100 km sürat ile sürekli fren gerektiren virajlarda rakip tanımıyor şahsen Mudanya-gemlik arasındaki sık ve sapa virajlarda tecrübe ettim önümdeki C220 kompresör arkadan çekişli olduğundan fazla dayanamadı (3km) :)

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun..alçaklık yükseklik ayarımı var orda :) dip basabiliyormuyuz :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araçlarda aksesuar olarak üst düzey olmasada şunu bilmek lazım bu araçların değeri kabin içi değil kaput altında olduğunu söylemem gerekiyor....

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araçlarda aksesuar olarak üst düzey olmasada şunu bilmek lazım bu araçların değeri kabin içi değil kaput altında olduğunu söylemem gerekiyor....

Aynen öyle bende bunu demek istemiştim... Fakat böyle bir araca daha güzel bir konsol tasarımı ve gösterge takımı filan olsan tadından yenmez...

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Allah kaza bela vermesin, Megane'dan önce bunlarlada ilgilenmiştim bir ara :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah allah kaza bela vermesin. Benzin ataydınız iyiydi :)