Karahan'ın Yeni Megane 2 RS'i...

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mehmet kardeşim adaşım . Hafta sonu mustafa abiye bir ziyaret gerçekleştirelim. Murat abiyede hayırlı olsun diyelim. Bir buluşma çağrısı yapalım yönetim ekibine ne dersin? Mustafa abim ne der tabi o da önemli
Mehmetim murat abiye durumu aktardım benim farklı bir durum var meslekle alakalı :sinirli Ama en kısa zamanda türbe ziyaretine gidicem inşlh :eyv

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah razı olsun mehmetim teşekkür ederiz evet bir türbe yapmak lazım yönetim olarak bir baskın hiç fena olmaz kahvelerini şekerlerini bitirelim ustamın :pis

tamam abi bu hafta sonu yapalımmı ne dersin.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam abi bu hafta sonu yapalımmı ne dersin.

Mehmetim isterim ancak sen bir konu açman lazım ancak diğer mehmetim de gelebileceği bir tarih belirleyin baskını yapalım türbeye istanbuldaki tüm yönetim kadrosu olarak bir c.tesi ya da pazar :pis

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kahve şeker süt size feda olsun... :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kahve şeker süt size feda olsun... :)

Abim seviyoruz seni bu yazdığından değil yazmasan da biz her daim sevicez seni ve yönetimi türbeye davet ediyorum Burdan İstanbul daki ve gelebilecek herkesi şimdiden havadurumlarını erdemden aldık artık serinden sıcağa geçiyoruz :))

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

Abim seviyoruz seni bu yazdığından değil yazmasan da biz her daim sevicez seni ve yönetimi türbeye davet ediyorum Burdan İstanbul daki ve gelebilecek herkesi şimdiden havadurumlarını erdemden aldık artık serinden sıcağa geçiyoruz :))

Yönetim türbeye, yönetim türbeye....:)

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

:eyv İmkanı Olanlar Gönül RAHATLIYLA Gidebilir .... Olurda Yağmur Yağar hava Soğursa oda bulutların azizliğidir qw

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:eyv İmkanı Olanlar Gönül RAHATLIYLA Gidebilir .... Olurda Yağmur Yağar hava Soğursa oda bulutların azizliğidir qw

RFC nin murat kazanasması oldun erdemim sen :) ama hava kötü olursa gene de biz senden biliriz :pis

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beni yazabilirsin listeye murat abi cumartesi saat 6 dan sonra pazar istediğin saatte orda olurum :))