Kararsızım YARDIM

Fenerli89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2018- 20 bin kilometrelerde joy paket mi,
2016-2017 civarı 20, 30 binlerde touch paket mi ??

Touch paketin gözlemlediğim kadarıyla navigasyon, deri direksiyon ve 90 bg olmadı dışında ekstrası nerdeyse yok.

Sırf bu bir kaç özellik için 4-5 bin fazla verip hem de eski model touch almaya gerek var mı sayın forumdaşlarım.

Oldukça kararsız kaldım. Touch orta paket ama sonuçta arka camlar manuel, kol dayama yok. Yani sırf bu birkaç özellik için fazla para vermeye gerek var mı? Fikir verirseniz gerçekten çok sevinirim 🙏🏼

Ahmet4242

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana sorarsan touch paket almak daha mantıklı gibi evet küçük özellikler gibi ama joy ekstra boş bir donanım bunun yanında en önemli fark 15 bg var arada, yokuşlarda ve sollamalarda etkisi olur ayrıca özellikler tek tük gibi ama sürücü koltuğu yükseklik ayarı , 3 ampül iç aydınlatma , arka kapı hoparlörleri , multimedya ekranı ve senin söylediğin özellikler mevcut. 2013 touch mı 2018 joymu deseydin 2018 joy olabilir ama 1-2 yaş için boş paket seçme derim

Fenerli89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
15 bg farkı şehir içerisinde kendini o kadar hissettiriyor mu yani, ben nerdeyse hiç şehir dışı yapmam, yapsam da senede 1 defayı geçmez. Şehir içinde 15 bg fark kendini hissettirecek oldukça önemli bir detay mı yani.

Hem ben Adana’dayım, düz ova, öyle rampa filan da yok bizde. Şaşırdım doğrusu..

Bu arada aracını satmak isteyen varsa iletişime geçebiliriz

Fenerli89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ahmet4242 hocam cevabından dolayı da teşekkür ederim

Yek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi benim düşüncem her zaman için touch paketten yana. Sanki aracın gidişi bile bir değişik oluyor. Konforunu söylemeye gerek bile yok. Ki dediğin araçlar aynı kilometrelerde, sadece 1 yaş var aralarında. Bence 1 yaş küçük olması kafa karışıklığına neden olmasın. Touch tatmin edecektir :)

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy paket + 75 bg = pişmanlıktır her yokuş sollamalarda kafa kafaya bugünde girmedim. Mutluluğunu yaşamaktır.

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy paket kullanıyorum bir yılda sıkıldım. İmkan olursa icon almak istiyorum. Joy mu touch mi diye sorarsan temizlikte aynı arabalar ise ne kadar dolusu o kadar iyisi.

Ceyhunylmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Modeli yüksek olan ve paketi yüksek olan. Arada fiyat farkı olmasa tartışılır. 5 bin çok para bunun tartışması olmaz 2 yaş genç olanı al. 5 bin lira ile krom takımını. Jantlarini filan al. 15 beygir farkını hissetmezsin.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2018- 20 bin kilometrelerde joy paket mi,
2016-2017 civarı 20, 30 binlerde touch paket mi ??

Touch paketin gözlemlediğim kadarıyla navigasyon, deri direksiyon ve 90 bg olmadı dışında ekstrası nerdeyse yok.

Sırf bu bir kaç özellik için 4-5 bin fazla verip hem de eski model touch almaya gerek var mı sayın forumdaşlarım.

Oldukça kararsız kaldım. Touch orta paket ama sonuçta arka camlar manuel, kol dayama yok. Yani sırf bu birkaç özellik için fazla para vermeye gerek var mı? Fikir verirseniz gerçekten çok sevinirim 🙏🏼
kardeşim şu an icon kullanıcısıyım. daha önce clio 2 75 beygir vardı. yani ikisini de kullanmış birsi olarak evet 15 beygir çok fark eder. hemde deli gibi fark eder. 90 lık ile araç sollamaya çıkayım mı, rampada vites düşürsem tekrar yükseltebilirmiyim, arkada 3 kişi var rampayı çıkarken sorun yaşarmıyım, vs. düşünceleriniz olmaz. bu size satarkende avantaj sağlar. ben uzun süre binerim satmam deme belli olmaz bir ara mutlaka satmak gerekir. her zaman dolu doludur. sonradan doldurmak hem çok maliyetli olur hem orjinali gibi olmaz bazen de doldurmak olanaksızdır. boşu alınca gözün hep dolularda kalır. benden söylemesi. 1-2 yaş hiç problem deği zira km. daha çok önem arzeder.

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam araclar dizel mi benzin mi onu belirtmemişsiniz sanırım şayet dizel ise ben 1.5 dci 75bg olanını kullanıyorum, 90lık kullanmadım ama sonuçta turbolu ve 200nm torklu bir motor ve rampalarda ve sollamalarda ben bi eksiklik hissetmiyorum gayet memnunum. 90hp olanın azami hızı biraz daha fazla ki azami hızlara ne kadar çıkarız o tartışılır.