Karda Yaratık izleri...

brahm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kış kapıya geldi. Azıcık yağan kar bile şehir merkezlerinde çile olsa da, doğada daha şiddetli ama daha güzel duruyor. Ben de bu beyaz şiddetin arkasındaki güzellikleri görmek ve göstermek için Yaratıkla yollara düştüm. Kimi yerde "kesin burada kaldım" ya da "acaba geri mi dönsem" diye düşünsem de sağolsun Yaratık beni yolda bırakmadı... O kadar bakir yerlerde gezdik ki, bazı yerlerde kardaki vahşi hayvan izlerine sadece Yaratık'ın teker izleri karıştı. İşte sizin için seçtiğim fotoğraflar. İyi seyirler!

img_0970.jpg

img_0971.jpg

img_0972.jpg

3244inciy7050486.jpg

img_0975.jpg

img_0976.jpg

20151202_124419.jpg

20151202_124445.jpg

Önümüze bu su çıkmasaydı daha da gidecektik ama artık bir dahaki sefere.....
20151202_124856.jpg

20151202_124909.jpg

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Harika görüntüler :eyv

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam kartpostallık. Eğer ayak izleri de olmasaymış püffff. Mükemmel olurmuş, yemede yanında yat..ıslık

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Harika görseller, ortam harika kışı özlediğimi hissettirdi bana..:bravo

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) harika görüntüler

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Yine şairane fotolar olmuş teşekkürler :eyv Birden içime bir ürperti geldi bakarken niyeyse :))

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi banada aldirticaksin bi yaratık gidicem dayanicam babanın gırtlağına :))

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhteşem resimler. Hayran kaldim :)

Burasi neresi?

Kış lastiğinizin markasi ne ıslık

brahm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beğenileriniz ve güzel yorumlarınız için teşekkürler.

abi banada aldirticaksin bi yaratık gidicem dayanicam babanın gırtlağına :))

Bu sahibi olduğum ilk arazi aracım. Off-road bir yaşam tarzı herhalde. Koca tekerlekli, tipsiz jiplere bir sürü para verip çamurun içinde deblenen adamları şimdi daha iyi anlıyorum. Koleos ise alınınca kesinlikle pişman olunmayacak bir araba.

Muhteşem resimler. Hayran kaldim :)

Burasi neresi?

Kış lastiğinizin markasi ne ıslık

Yer Bolu ile Yedigöller Milli Parkı arasında kalan bir bölge. Daha önce paylaştığım resimlerin birkaçında da bölgenin başka mevsimlerdeki halini görebilirsiniz. Daha çok ormancıların kullandığı yollar var. Kış lastiğim ise daha 3 günlük Petlas ExpleroWinter. Çok çekinerek aldım. Ama bu 30-35 cm'lik karda, yokuşlarda, inişlerde, virajlarda "of" bile demedi. Şimdilik beklentimin çok çok üstünde. Sanırım bundan daha ağır kış koşullarında da pek kullanmam zaten.
Yine şairane fotolar olmuş teşekkürler :eyv Birden içime bir ürperti geldi bakarken niyeyse :))

Manzaranın güzelliğine öyle bir kapılmışım ki hiç üşümedim. Akşam eve geldiğimde eşim "Niye böyle çok mutlu göründüğümü" bile sordu. :)

Harika görseller, ortam harika kışı özlediğimi hissettirdi bana..:bravo

Stresli iş saatlerinin yorgunluğunu en iyi bu şekilde atabiliyorum. Daha önce eşim ve kızımla geziyordum ama 2. çocuğu beklediğimiz için şimdilik tek geziyorum. Ben de bugün dediğiniz gibi kışla hasret giderdim.

Tam kartpostallık. Eğer ayak izleri de olmasaymış püffff. Mükemmel olurmuş, yemede yanında yat..ıslık

Bu turda ormanın içinden gelmiş, yolda 1-2 tur atıp tekrar orman dönmüş, çok taze bir kaç iz gördüm. Karaca, tilki, kurt ve ayıların yaşadığı bir bölge. Her ne kadar biraz ürksem de tek başına olmanın verdiği garip bir huzur da oluyor. Bölgede telefonlar da çekmiyor. Bu nedenle eşimin telefonu ile google maps üzerinden konum paylaşımı yapıyorum. Daha güvenli oluyor.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğinize sağlık çok güzel fotolar :)