Kart pili zayıf uyarısı

prolaktin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar bu sabah kardeşim yedek anahtarı alıp arabayı çalıştırmış.ve kart pili zayıf uyarısı almış...öğle vakti bende kendi kartımla çalıştırdım yazı yine çıktı..dedim sanırım ikisininde aynı anda pili zayıfladı..iki kartın pilini de değiştirdim...fakat uyarı hala veriyor..aracım 2012 1.5 edc otomatik sport tour...hatta başka bir şeyde dikkatimi çekti..araç indikten sonra otomatik olarak kapıları ve aynaları katlıyordu..2 kez denemede yapmadı..3.denemede normaline döndü...ama kart pili zayıf olayı çıkmaya devam ediyor..sıkıntı yaratırmı

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Aracınızı dışarıdan 7-8 kere arka arkaya kilitleyip açın muhtemelen düzelecektir.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Aracınızı dışarıdan 7-8 kere arka arkaya kilitleyip açın muhtemelen düzelecektir.

Bu sorun bendede var bende aracın içerisindeyken kitleyip açmıştım düzelmemişti. yarın birde dışardan deneyeyim. Her arabaya binenin karta pil al demesinden bıktım :)

snmzomer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de uyar verdi değiştirdim değiştirdikten sonra ilk girişimde uyarı verdi, sonra daha vermedi sorunsuz çalışıyor..

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de çıktı bu gün ,dediğiniz işlemi deneyeceğim, aslında arada kartı yuvasına takmak gerekiyor ama erindiğimiz için takmıyoruz :)

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de çıktı bu gün ,dediğiniz işlemi deneyeceğim, aslında arada kartı yuvasına takmak gerekiyor ama erindiğimiz için takmıyoruz :)

kesinlikle katılıyorum. arada yuvasına takıp pilleri aktifleştirmek gerekiyor ki ben uzun yolda hep takarım.uzun sürede sonra takmadan kısa mesafelerde kullanırım. yeni alınan pilleride kaliteli alın ucuz olmasın.karta zarar vermemesi için. sonra garantisi bitiminde denk gelir bozulur servis size birşeyler ikram eder.:eyv