Kart tanımama hatası ve çözümü

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar aracım kart tanımaması hatası veriyordu araç çalışmıyordu neyseki yedeğimiz vardı servisi aradım 750 tl fiyat verdiler ve anahtarın gelmesi 1 ayı bulur dediler kısacası iş başa düştü aracın kartını uzun uğraşlar sonucu 2 ye ayırdım falçatayla kartt presli olduğu için içindeki karta zarar vermemek gerekiyor neyseki vermedik ve aliexspresten kart kılıfı spariş verdim 4 dolara bazı sitelerde kart kılıfına 120 tl fiyat koymuşlar neyse kartı tanımama arzasının çözümü bobindeki lehim çatlamasından kaynaklanıyor lehimi yapıp kartı topladım sonuca ulaştım sorun çözüldü . 4 $ işi çözmüş oldum https://i.hizliresim.com/MDqDja.jpg
https://hizliresim.com/ODQvn4
a9c4450c2cb3498c6ba99abcbaf05088.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık güzel paylaşım teşekkürler [emoji122] lehim yapılan parçanın resmini de 1.mesaja ilave ettim

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elinize sağlık bizimle paylaşmanızdan dolayıda sizleri kutluyorum

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Emeğine sağlık, sayende insanlar servise para ödemekten kurtulacak... :eyv

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık hocam aliexpress linkini de verir misin. İhtiyaç hasıl olduğunda lazım olabilir.

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski symbol aracımın anahtarında da benzer durum vardı. İçindeki entegreler den bazilarinin bacakları kopmuştu. Elektrikci arkadaş bir lehimle çözdü. Symbol yedek anahtar kumandalı değil çalışınca çok mutlu olmuştum. :)

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son olarak şöyle bir uyarıda bulunmak isterim yukarıda belirttiğim gibi kart yanlardan presli aynı zamanda ortadanda presli kartı ayırırken (falçatayla) sabırlı ve dikkatli olmak gerekiyor lakin içindeki karta zarar verme durumu çok yüksek.