Kart Tanınmadı Uyarısı

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar.

Bir kaç gündür aracıma kartı taktığım zaman kart tanınmadı uyarısı alıyorum. 1-2 defa çıkarıp taktığımda ise kartı tanıyor. Bunun neden olduğu hakkında bilgisi olan var mı?

Teşekkürler.

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kart pili bitiştir,saatçiler de yenileyebilirsiniz

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önce kart pilini değiştirip deneyin. Olmazsa kart değişecek. 2015 de başıma gelmişti. Bende pil ise yaramadı garantiden yeni kart gelmişti.

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kart pili bitiştir,saatçiler de yenileyebilirsiniz

Kapı açma/kapatma yapabiliyorum. Pil bitse bunu yapamam herhalde değil mi? Pilden bağımsız bir durum gibi duruyor.

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapı açma/kapatma yapabiliyorum. Pil bitse bunu yapamam herhalde değil mi? Pilden bağımsız bir durum gibi duruyor.
çalışır ama okumada zorlanıp fazla güç gerektirdiğinde o tür hatalar verebiliyor

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

S.Akman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar.

Bir kaç gündür aracıma kartı taktığım zaman kart tanınmadı uyarısı alıyorum. 1-2 defa çıkarıp taktığımda ise kartı tanıyor. Bunun neden olduğu hakkında bilgisi olan var mı?

Teşekkürler.
2012 megane 3 touch var bende de aynı sorun geçen sene temmuzda başıma geldi kartı yere düşürdüğüm için. Servisi aradım fransadan istenip kodlama yapıcaz dedi bende araç çalışmadığı için sanayiye yol yardım sevisiyle götürdüm. Ankara İvedik organize sanayisinde beştaş diye anahtarcı var 300 tl ye keyles go özellikli yaptılar. Yani sorun kartında içinde lehim kopuyor benimki kurtarılamadı bi anahtarcıya göster olursa tamir ettirin

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 megane 3 touch var bende de aynı sorun geçen sene temmuzda başıma geldi kartı yere düşürdüğüm için. Servisi aradım fransadan istenip kodlama yapıcaz dedi bende araç çalışmadığı için sanayiye yol yardım sevisiyle götürdüm. Ankara İvedik organize sanayisinde beştaş diye anahtarcı var 300 tl ye keyles go özellikli yaptılar. Yani sorun kartında içinde lehim kopuyor benimki kurtarılamadı bi anahtarcıya göster olursa tamir ettirin

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim sorunumda dediğiniz gibi kesin. İyi ki yedek anahtarım vardı. Artık ben de anahtarcıya uğrayacağım gibi görünüyor. Teşekkürler yardımınız için.

Omerkilic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://www.youtube.com/watch?v=agScnOKcOfw bir bu videoyu izleyin derim geçici çözüm olarak bu arada pili kendiniz çok kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz pil kodu 2032 olan bir pil alıp değiştirin eğer olmazsa geçici çözüm olarak attığım videoya bakabilirsiniz

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://www.youtube.com/watch?v=agScnOKcOfw bir bu videoyu izleyin derim geçici çözüm olarak bu arada pili kendiniz çok kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz pil kodu 2032 olan bir pil alıp değiştirin eğer olmazsa geçici çözüm olarak attığım videoya bakabilirsiniz

Çok ilginçmiş. Teşekkür ederim bilgilendirme için.