Kartımı kaybettim

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nick içerik uyumu olmuş hehe

servise başvurcaksınız onlar yenisi isteyecekler yurt dışından yeni anahtar gelecek. başka bir çözümü yok.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar anahtar kayboldu bir şekilde düşürmüşüm, siz hiç bir sey kaybetmiyosunuz mevzumuz bu değil mevzu yenisaini nasil cikarta biliriz hiçmi basina gelen yok ben tekmiyim ,yada karti kirilip yenisini yaptiran yok ,bu site insanlar birbirine yardimci olsun dayanisma olsun diye var yokmu yardimci olacak bursada

Yedek anahtarınız var mı ?

Geçecek süre zarfında endişeleniyorsanız varsa sağlam bir güvenliği olan eş dostun otoparkına çekin aracı.

Aracın kaskosu da varmış zaten, direkt servise gidip beyanla anahtarı kaybettiğinizi bildirin kaskodan karşılansın. Diğer tüm anahtarlar veya kartlar iptal oluyor zaten. Kasko firmanızıda arayın sorun anahtar kaybetme durumunda kaskodan yararlanma kaskoyu bozuyor mu diye? Bozmaz diyecekler ama siz yinede sorun içiniz rahatlar.

2 hafta ise bu işler için normal süre olarak karşılanır. Geçmiş olsun.

Bu arada bende başıma gelen bir anıyı anlatayım. Sabah işe arabayla gittim, iş bitti akşam eve geldim. Ertesi gün tekrar işe gitmek için arbaya yöneldim araba yok ! Eyvah arabayı çaldılar dedim. Sonra düşündüm babam mı aldı acaba diye onu aradım baba araba sende mi diye o da yok dedi. Kafamdan kaynar sular aktı. Emniyete giderken iş yerimin garajı aklıma geldi baktım bizim araba orda duruyor. hehe Artık iş yoğunluğundan nasıl bir dalgınlığıma geldiyse kafamdan 1 tonluk araba uçup gitmiş. Yani sizin anahtar yine iyi :)

ARIZA-55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nick uyumu derken hocam meslek içabi yüksek gerilim elektrik arizadayim ondandir bencede tam uydu

berkay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi anahtarı kaybetme gibi durum gelmedi başama ancak 20 gün önce clio 4 aldık aracı tanıtan adam kartı kayıp olur veya bozulursa tane 750 lira cift 1,500 lira dedi kasko varsa dert etmeyin 2 hafta içinde yeni gelir demişti. umarım bu bilgi işine yarar

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nick uyumu derken hocam meslek içabi yüksek gerilim elektrik arizadayim ondandir bencede tam uydu

konuyla alakası yok ama belgeselde izledim adamlar helikopterle yukarı çıkıp kendini hatta bağlıyor sonrada eliyle kabloyu tutuyor tabiki özel elbeseli. türkiyede varmı böyle bir sistem.

ARIZA-55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet helekopterle hat bakım türkiyedede basladı ,hatta helekopterlerden biri bursada

ariza

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kart pilini degistirmeme ragmen kart pili zayıf seklinde surekli uyari verince garantiden degisti. yaklasik 2 ay bekledim ucreti tam hatirlamiyorum fakat 700 tl ye yakin di

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Kaskodan yaptırırısanız hasar kaydı çıkar yarın bir gün satacak olursan saçma sapan insanlar canını sıkar. Eğer yedek kartın duruyorsa yeni bir kart kopyalat onu yedek yap geç.

ARIZA55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nerede kopyalıyorlar bilen vamı hem koskoda anahtar kaybetme klozu var neden hasar kaydı cıkacak anlamadım ,

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nerede kopyalıyorlar bilen vamı hem koskoda anahtar kaybetme klozu var neden hasar kaydı cıkacak anlamadım ,

sigortacını ara sana yardımcı olsun. bildiğim kadarıyla kasko bozulmaz.

yeni bir kopya yaptırmanı tavsiye etmem. servise gidersin kayıt açtırsın bir kaç hafta içinde yeni kartın gelir. elindeki yedek kartına ve gelen yeni karta eskisinden farklı bir frekans yüklenir ve araca tanıtılır. (şakaya vurursak çok düşük ihtimal ama şayet kaybolan kartın çevrende kötü niyetli birinin eline geçerse aracını onunla ortak kullanabilirsin çünkü frekans aynı olduğu için açacaktır :):):) ) nerde olduğunu bilmediğin (aracı açıp çalıştıran) bir anahtar yerine, frekans değiştirmek daha mantıklı bence

Son düzenleme: