Kartlı Girişlerde Kapıların Açılmaması

hollandsedrop

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

Araçtan inip uzaklaştığımda kapılar ve aynalar otomatik kapanıyor. Ancak yaklaştığımda kapıların açılması için kol üzerindeki düğmeye basmak durumunda kalıyorum..

Yaklaştığımda da kapıların açılması için bir ayar bulamadım. Var ise aşamalarını yazan bir arkadaş olur ise memnun olurum...

Saygılar ...

Dr Y.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildiğim kadarıyla öyle bir ayar yok. Ya kapı kolu üzerindeki düğmeden ya da karttaki kapı açma düğmesinden açılacak, kendiliğinden açılmıyor.

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

Araçtan inip uzaklaştığımda kapılar ve aynalar otomatik kapanıyor. Ancak yaklaştığımda kapıların açılması için kol üzerindeki düğmeye basmak durumunda kalıyorum..

Yaklaştığımda da kapıların açılması için bir ayar bulamadım. Var ise aşamalarını yazan bir arkadaş olur ise memnun olurum...

Saygılar ...

Merhaba elinizi kapi acma kolunun oraya soktuğunuz da ordaki sensorler kapiyi aciyor öyle yaklasimca kendi açılmıyor 4 kapida da sensor var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kutluay345

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjarda böyle bir özellik yok,diğer kartlı sisteme sahip renault modellerinde var.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni modellerde sensör mu geldi bilmiyorum ama benim kullandığım fluence ve captur da sadece şoför ve yolcu kapısında iki düğme var plastik. Yaklaşınca otomatik açmıyor düğmeye basmak gerekiyor. Uzaklaşınca otomatik kitleme yapıyor sadece.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni modellerde sensör mu geldi bilmiyorum ama benim kullandığım fluence ve captur da sadece şoför ve yolcu kapısında iki düğme var plastik. Yaklaşınca otomatik açmıyor düğmeye basmak gerekiyor. Uzaklaşınca otomatik kitleme yapıyor sadece.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yarin unutmazsam foto eklerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi