Kasislerde ve direksiyonu çevirdiğimde gelen ses.

alt41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

2015 model 78000 km de clio 4 aracım var . Kasislerden geçerken karyola gıcırtısı gibi, sanki bir şeyler paslanmış gibi bir ses geliyor. Birde direksiyonu çevirdiğimde en sona doğru tıkırtı geliyor. Forumda arattığımda kasislerdeki ses için z rot yazanları gördüm ki ustada zaten bunu değiştirdi. Ama hala ses devam ediyor. (Kasisten yavaş geçtiğimde bir sıkıntı yok ama biraz hızlı olduğunda bu ses geliyor) Sizce ne olabilir?

Teşekkürler

BatuhanAlbayrak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön viraj demirleri diye biliyorum hocam bir çok insan da aynı sorun olmuş isterseniz bir baktırın.

BatuhanAlbayrak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı şeymiş hocam ben de bilmiyordum aynı olduğunu. Değiştiği halde hala ses mi geliyor ?

alt41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eve degistirdi usta ama hala geliyor.

MUDERCOOL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kasislerden geçerken aynı sesler bendede vardı bugün garantiden servis yağlama yaparak sorunu çözdü

rturkmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim fluancede kasistten geçerken sanki arkadaki çamurluklardan birini düşürmüşüm gibi bir ses geliyo. Bagaj boş neden oluyor çözemedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim fluancede kasistten geçerken sanki arkadaki çamurluklardan birini düşürmüşüm gibi bir ses geliyo. Bagaj boş neden oluyor çözemedim

Bagaj içinde üst bölmede bagaj çıtasını tutan plastik yerinden çıkmıştır kırmızı renklidir onu tekrar birleştirin

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

2015 model 78000 km de clio 4 aracım var . Kasislerden geçerken karyola gıcırtısı gibi, sanki bir şeyler paslanmış gibi bir ses geliyor. Birde direksiyonu çevirdiğimde en sona doğru tıkırtı geliyor. Forumda arattığımda kasislerdeki ses için z rot yazanları gördüm ki ustada zaten bunu değiştirdi. Ama hala ses devam ediyor. (Kasisten yavaş geçtiğimde bir sıkıntı yok ama biraz hızlı olduğunda bu ses geliyor) Sizce ne olabilir?

Teşekkürler

Arka tekerlerde salıncakların değişmesi gerekli benim araçtada karyola gıcırtısı gibi vardı sonra düzeldi ses yok maddi durumunuz iyiyse yaptırın eğer yok istemem derseniz herhangi bir tehlike arz etmez.

Son düzenleme:

rturkmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bagaj içinde üst bölmede bagaj çıtasını tutan plastik yerinden çıkmıştır kırmızı renklidir onu tekrar birleştirin

Teşekkürler hocam. Yarın kontrol edeyim