Kasko Hakkında

ABK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar.

Öncelikle herkese harika bir gün dilerim.

Size birkaç sorum olucak. Danışmakta fayda var :)

Şimdi Benim arabam clio 4 Joy 1,2
Ben bu araca Multimedia taktırdım orjinal. ve bunu Kaskoya ekletmek istiyorum. Model istiyorlar. Bunun tam olarak modeli nedir? Ve Kaskoya iç dış çerçeveyide ekletmekte fayda varmıdır? Malum zor bulunan bir şey :( yoksa abesmidir ekletmek. Bunlar tabi hepsi orjinal modeller.

Bunların modelini markasını bilen var ise benimle paylaşırsanız sevinirim.

Bir diğer sorumda şu.

Jant ve Ses sisteminide ekletmek istiyorum. Fakat faturaları yok. Nasıl olucak bilgisi olan varmı?

Tabi Kaskoda dikkat etmem gereken hususlar var ise beni uyarmanızda fayda var :)

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Jant ve ses sistemini beyanla ekletebilirsin, fatura istemiyorlardı...

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fatura isterlersede eğer jant ve ses sistemi satan biyerden kdv oranını verirsen fatura temin ederle ama mesela 2000 liralık fatura alırsan 360 lira kdv isterler ve bu ne kadar mantıklı bilemem ayrıca bu işi yaptırman için samimi oldugun birisi gerekir üstadım

ABK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah Çok teşekkür ettim arkadaşlar... Buda bir fikir tabi... Yarın gidip şu kaskoyu yaptığım yerde bir konuşayım...

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaptırdığın tüm ilaveleri kaskoya bildirmen senin yararına bildirimini yap kafan rahat olsun birde bu multimedia hakkında bizi biraz bilgilendirir misin hangi serviste kaça yaptırdın joylara olmuyor diye biliyorum teşekkür ederim

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben daha kasko yaptırmadım :) temmuzdan beri aldığım 5 aydır kaskosuz 3800 km oldu.

ABK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
trafik poliçesi 309a düşmüş. kaskoda 2. yılı olduğundan 666ya düştü... ekler için sordurdum 329tl fazla istiyorlar... 100tlye kadar tmm derdimde 329tl çok fazla bence...

buarada multimediayı iç dış çerçevesiyle beraber taktırabiliyorsun... Onların çerçeveleri daha yüksek olduğundan mecburen o şekilde taktırıyorsun. Klima otomatik olmadığından Touch modelinin çerçevesini taktırmak zorundayız. estetik olarak daha güzel duruyor. Icon modelinde estetik durmadığı gibi klimanın düğmelerinin etrafındaki şekiller çerçevenin altında kaldığından gözükmüyor. 4lü ve kilit düğmelerini eski joy çerçevenden çıkarıp yenisine takıyor. soketinide yerleştirince hiç sıkıntı olmadan çalışıyor. Tabi navigasyon için GPS antenide takıyor araca. Servislerde çerçevesi ile birlikte 2500 3000 tl civarında sipariş veriyorlar diye biliyorum. Touch modeline sipariş verir gibi veriyorlar. Fakat dışarda 1200 1500 civarında arayınca birazda sabırla bulunuyor :) Ben 2013 Kasımda aldım arabayı daha geçen Kurban Bayramında buldum oda bir arkadaş bulmuş bana haber verdi. 2 tane birden aldık. Ve adam bu söylediğim fiyatların altında taktı. Birkaç kişiye numarasını verdim. Onlara 1200 çekmiş diye duydum. Biz çok şükür ilk olduğumuzdan adam uyguna yaptı. baktı kapış kapış gidicek oda parasına bakmayı tercih etti sanırım. Fakat bizde menavrus yüklü değil daha. Geri görüş kamerasıda yok. Onlarıda yaptırıcaz. Adam ozaman programa 250 kamerayada 130 diyordu. 1200ü bana diyen kişi sormamış neler olup olmadığını. Belki bunlar içindedir. Bunlar içindeyse bize gelen fiyattan 30 tlde daha uyguna geliyor. ama kesinlikle araba bambaşka bir keyif veriyor... Tavisiyem birde maun kaplamalar var paket halinde... Havalandırmaların, kapı kol dayama yerlerine, vites çerçevesine, Direksiyon üstünde farklı yerlere vs. Onlarıda Paket halinde alıp yaptık. içi birden parladı arabanın. Kesinlikle tavsiye ederim. Multi medialı bir Teyp almaya kalksan iyi bişeye gene hemen hemen 1000 tl vericeksin. ve direksiyon kumandan iptal olucak. ve Teybin girdiği yerde estetik durmayan bir görünüm olucak. kenarlarından gözükücek felan.

Açıkçası adam 1200de dese 1500deseydi ben bunu yaptırıcaktım. değer yani... ama tabi kişiden kişiyede değişir.

Multi media hakkında vereceğim bilgi budur.

Resim merak edersin alttaki linkten bakabilirsin On-cey kardeş

http://www.renaultfanclub.com/clio-...g-clio-ile-bende-araniza-yeni-katildim-5.html

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
verdiğin bilgiler için teşekkür ederim güle güle kullan.

ABK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah Sağolasın :)