Kasko ve trafik sigortasi ?

MEZAMORTO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şubat ayında sipariş ettiğim 900 cc ıcon clio mu teslim alacağım ve aracını teslim alan arkadaşların kasko ve trafik sigorta maliyetlerinin ne kadar oldugunu merak ediyorum.ve ona göre de kendimi hazırlamak istiyorum 5 asağı 5 yukarı neyse cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler...

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni yıla kim öle kim kala hocam :D aşagı yukarı ikisi 1500 civarı olur sanırım .

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyatlar kayıtlı olunan ile göre farklılık gösteriyor. Arkadaşların fiyatları yol gösterici olur tabiki. Aldığın yerin sigortacısıyla görüşüp bu günkü fiyatı alsan. Şubat a kadar üstüne 70-80 tl daha artış olacağını varsayarak bütçeni ayarlaman daha mantıklı gibi.

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çanankkale Çan ilçesi İlk kasko fiyatı 828 TL yaptırdık bilginize...

MEZAMORTO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinize teşekkürler..

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 joy 75 bg ilk kaskom Plaza 1026 TL'den yaptı (Axa Oyak)

pendo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araç bayiye geldiğinde ancak daha plaka çıkmadan bayinin sigorta bölümünden kasko ve trafik sigortası yaptırdık.Aracı teslim alırken poliçeleri verdiler.Eve gelince baktık şase ve motor no'su doğru fakat plaka başka bir plaka yazıyor.Açtık sorduk plaka çıkmadan poliçeler yapıldığı için hep bu şekilde yapıldığını şase ve motor numaraları doğru olduktan sonra herhangibir sorun olmayacağını söylediler.Hakikaten bir sorun olmaz mı?

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araç bayiye geldiğinde ancak daha plaka çıkmadan bayinin sigorta bölümünden kasko ve trafik sigortası yaptırdık.Aracı teslim alırken poliçeleri verdiler.Eve gelince baktık şase ve motor no'su doğru fakat plaka başka bir plaka yazıyor.Açtık sorduk plaka çıkmadan poliçeler yapıldığı için hep bu şekilde yapıldığını şase ve motor numaraları doğru olduktan sonra herhangibir sorun olmayacağını söylediler.Hakikaten bir sorun olmaz mı?

Aynı poliçe numarası üstünden doğru plakayı yazan yeni çıktıyı isteyebilirsin. Yada poliçe üstünde yazan yardım numarasını arayıp sorarsan da olur.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şubat ayında sipariş ettiğim 900 cc ıcon clio mu teslim alacağım ve aracını teslim alan arkadaşların kasko ve trafik sigorta maliyetlerinin ne kadar oldugunu merak ediyorum.ve ona göre de kendimi hazırlamak istiyorum 5 asağı 5 yukarı neyse cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler...

Normalde anahtar teslim anlaşılmışsa, trafik sigortasını bayi üslenir. Sana sadece kasko yaptırmak kalır. Siz nasıl konuşup anlaştınız ki.

MEZAMORTO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normalde anahtar teslim anlaşılmışsa, trafik sigortasını bayi üslenir. Sana sadece kasko yaptırmak kalır. Siz nasıl konuşup anlaştınız ki.

işin doğrusu oyak kampanyasından alacağım için aracı bilemiyorum. bursa maıs te bana bunula ılgılı bırsey soylemedi, sormakta benim aklıma gelmedi.eger dediğiniz gibiyse ben bunu bir sorayım..teşekkürler.