Kaskodan ön cam değişimi

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

Tatil dönüşü izmir aydın otobanında yaklaşık 130 km hızla falan giderken ön cama çok şiddetli bir şey çarptı, bir şey çarptı diyorum çünki yakınımda araç yoktu baya ilerideydi ondan fırlarmı bilmiyorum, yoldan taş fırlatıcak birinide görmedim ama özetle ön camımda 1 TL boyutunda çatlak ve içeriye doğru hafiften delik oluştu. Axa üzerinden ful kaskom var ön camı orjinal olarak değiştirmek istiyorum yan sanayi takılmasın yetkili servisemi gitmeliyim ? sözleşmeyi henüz okumadım ama kaskoyu bozmadan ücretsiz değişim hakkım varmı ? yardımcı olursanız sevinirim :( :(

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
AXA sigortada senede 1 defaya mahsus olmak üzere cam değişim hakkı bulunuyordu,reno servislerinin bir çoğunun AXA ile anlaşması var ve orjinal cam istemek senin hakkın,geçmiş olsun kardeşim...

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yetkili servise gideceksin oradaki hasar danışmanı ayarlıyor herşeyi ve kasko hasarsızlık bozulmuyor 1 sefere mahsus..sanayiye gidersen yan sanayi takıyorlar birde utanmadan reno camı işte orjinal diyorlar

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. yılda 1 kez kaskoyu bozmadan ön cam değiştirme hakkın var. bende axa'dan kasko yaptırdım ve orjinal ön cam isteme hakkımın olduğunu söylediler. bazı sigortalar yan sanayi taktırıyor eğer orjinal istenirse fark talep ediyorlar, poliçede yazdığı için yasal bir durum. kasko yapmadan önce bilgi almak iyi olur....

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaskodan değişir.:eyv