Katalitik Konvektör

Muhammed05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar öncelikle herkeze iyi forumlar.. yeni aldığım megane2 Hb aracımın katalitik kovektörü(katalizatör'ü) boşaltılmış size sorum bunun yerine çıkma bulupmu takmalıyım yoksa yan sanayi mi taktırmalıyım malum orjinali serviste 2500 lira civarında önerilerinizi bekliyorum..

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracınız benzinlimi dizelmi ?

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

sesi sizi rahatsız etmiyorsa dursun öyle Muayeneden herhangi bi sorun çıkmaz diye düşünüyorum masraf yapmanıza gerek bence

Muhammed05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sesi sizi rahatsız etmiyorsa dursun öyle Muayeneden herhangi bi sorun çıkmaz diye düşünüyorum masraf yapmanıza gerek bence

Açıkcası sesi rahatsız ediyo çok fazla çıkıyo bu yüzden değiştirmek istiyorum ama hangisi daha mantıklı bilemiyorum burdaki bi usta ile görüştüm 650tl dedi yan saniyeye ve çıkma katların fiyatlarıda 400 civarında kararsızım şuanda hımm

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıkcası sesi rahatsız ediyo çok fazla çıkıyo bu yüzden değiştirmek istiyorum ama hangisi daha mantıklı bilemiyorum burdaki bi usta ile görüştüm 650tl dedi yan saniyeye ve çıkma katların fiyatlarıda 400 civarında kararsızım şuanda hımm

200 tl az bı para deıl dıye dusunuyorum sanayılerı gezın daha ucuza bulursunuz cıkma parca

Muhammed05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
200 tl az bı para deıl dıye dusunuyorum sanayılerı gezın daha ucuza bulursunuz cıkma parca

Bende öyle düşünüyorum yardımınızdan dolayı teşekkür ederim:eyv