katar27 Clio'ya 3D RS Sticker

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çift taraflı bant ama dikkatli sök zor çıkıyor boyaya zarar verme...
Nedir püf noktası abi, yani neyle ve nasıl sökelim ? Aslında aklıma gelmedi ilk onu söküp RS logosunu üstüne yapıştıracaktık.

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni muayene oldum doktor bile şaşırdı gözlerimin durumuna sen neden bahsediyorsun...:D

o zaman seni muayene eden doktorun bir doktora ihtiyacı var bence abi bildiğin yamuk olmuş işte :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
o zaman seni muayene eden doktorun bir doktora ihtiyacı var bence abi bildiğin yamuk olmuş işte :)
Arabanın bagajı yamuk tasarlanmışsa benim veya doktorumun kabahati ne kardeşim,Clio3 lerin bagajı yamuk işte...:D
Ayrıca simetri hastasıyım,teknik resimden en az aldığım not 10 üzerinden 9 du...:eyv

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanın bagajı yamuk tasarlanmışsa benim veya doktorumun kabahati ne kardeşim,Clio3 lerin bagajı yamuk işte...:D
Ayrıca simetri hastasıyım,teknik resimden en az aldığım not 10 üzerinden 9 du...:eyv

Tamam abi buluşmaya gelirse kardesimiz bakarız bagajına bendede simetri hastalığı var ondan takıldım :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Tamam abi buluşmaya gelirse kardesimiz bakarız bagajına bendede simetri hastalığı var ondan takıldım :)
Bulut un bagajıda yamuk,hoş Clio3 lerde düzgün bir yer yok zaten,her taraf eğimli tasarlanmış...:D