Kayseri Renault Özel Servis Tavsiye !!!

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkı abi ve Emirhan abi size yardımcı olacaktır. Olmuşlarda zaten. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Keyifli forumlar

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Asil oto Ahmet ustama gidin Renofunclub'den geldiğinizi ve Emirhan veya benim gönderdiğimizi söyleyin yeter. Her konuda güvenebilirsiniz.

TC Barış Alkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben özel yerine gülpara gitmeyi tercih ediyorum. ücret konusunda ise polen filtresi hariç 290 tl periyodik bakım fiyatı ödedim. poleni değiştirmedim daha. dışarıda yaptıracak olsam servisle kıyaslama açısından servisin kullandığı malzemeler: shell helix 5-40 4lt yağ (ortalama 90tl) + yağ 20 tl,benzin 20tl, polen filtresi 70 tl. toplamda 200 tl. işçilikle beraber servis fiyatına yaklaşıyor. servisteki her yıl +%5 yaş indirimini göz ününde bulundurursak bir polen filtresi fiyatı için servis kaydını bozdurmaya gerek yok bence.

muratcomtr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ben Asil oto ya gittim çok paraçılar geçen gün ufak bir şey yaptırdım parça değişimi olmadı bir şey yapılmadı 40 tl para verdim El insaf yani bir arkeri ücretle çalışanın günlük yövmiyesi bile okadar değildir bence sanayini esnafına güven olmaz servise gitmek daha mantıklı en azından yapılan işlemlerin garantisi var sanayide öyle bir şey yok bende baron,_ceza ya katılıyorum bakımlarını servisten başka bir yere yaptırmamak gerek çünkü dışarıda da yağ bakımı aynı fiyat çıkıyor

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende isim yazilmasi taraftariyim sonucta kurumsal bisey degil gulpar i nasil tavsiye edebiliyorsak diger ustalarinda dukkan ismini verelim

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar ben Asil oto ya gittim çok paraçılar geçen gün ufak bir şey yaptırdım parça değişimi olmadı bir şey yapılmadı 40 tl para verdim El insaf yani bir arkeri ücretle çalışanın günlük yövmiyesi bile okadar değildir bence sanayini esnafına güven olmaz servise gitmek daha mantıklı en azından yapılan işlemlerin garantisi var sanayide öyle bir şey yok bende baron,_ceza ya katılıyorum bakımlarını servisten başka bir yere yaptırmamak gerek çünkü dışarıda da yağ bakımı aynı fiyat çıkıyor

5 gün önce yazdığın yazı ile bugün ki yazın arasında dağlar kadar fark var. Sen ustamızı karalamışsın. Sorunun çözüldü mü? Ondan haber vermeden 40 tl den bahsediyorsun. Ben ve Emir kardeşim senelerdir oraya gidiyoruz ve bu güne kadar ne para yönünden nede usta ve işçilik yönünden hiç bir sıkıntı yaşamadık. Beğenmediyseniz başka yere gidersiniz.

muratcomtr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5 gün önce yazdığın yazı ile bugün ki yazın arasında dağlar kadar fark var. Sen ustamızı karalamışsın. Sorunun çözüldü mü? Ondan haber vermeden 40 tl den bahsediyorsun. Ben ve Emir kardeşim senelerdir oraya gidiyoruz ve bu güne kadar ne para yönünden nede usta ve işçilik yönünden hiç bir sıkıntı yaşamadık. Beğenmediyseniz başka yere gidersiniz.

Hocam ben ustayı karalamak gibi bir niyetim yok ben ustalığı hakkında bir şey demedim zaten ben sadece yapılan iş için aldığı paranın fazla olduğunu söyledim senden 5 liralık iş için 20 lira alsa senin zoruna gitmezmi? sorun bu kendileri kaybeder ben şimdi oraya bir daha gitmem onlar için müşteri kaybı olur

TC Barış Alkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servise gidince ek olarak şöyle bir artınız daha oluyor araç servis kayıtlı olduğu için bazı şeyleri müşteri memnuniyeti için ücretsiz yapabiliyorlar. mesela benim garantim bitmesine rağmen benim direksiyon simidi ve vites topuzu ücretsiz olarak değişti. fiyat almak için servisi aradığımda telefonda elinde parça olmadığını fakat ikisi birden 800 900 tl yi bulduğu söylediler. daha önce motor bakımı için dışarı gitmedim ondan özel servis hakkında bir şey söyleyemiyorum. gittiysem fren balataları için gittim.

brkyldz38

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamunaleyküm arkadaşlar, bir süredir mart ayında almış olduğum Renault Fluence aracım için servis araştırıyordum ve buradaki yorumları görerek ve güvenerek Asil Oto ya gittim.Buradaki yorumları okuyup tavsiye üzerine geldiğimi de söyledim,sağolsun Ahmet usta bakımlar yapılırken A'dan Z'ye her konuda tek tek bilgi vererek yaptı işini.Rutin 60bin km bakımı(Mobil1 5/30 full sentetik yağ+yağ filtresi+hava filtresi+polen filtresi) ve yüksek hızlarda karşılaştığım frene bastığımda direksiyonun sallanma problemi için de diskleri sökmeden ön ve arka yüzlerini aynı anda tornalama işlemi ve arkasından ön arka balata değişim işlemi yapıldı. Bu işlemlerin tamamı için 700 tl ödeme yaptım. Fakat asıl önemli olan ise memnuniyetimdi, çünkü sanki sanayide değil de servisteymişim gibi bir ortam vardı. Ahmet usta ve Mertkan usta başta olmak üzere tüm çalışanlar işlerini titizlikle tertemiz bir şekilde yaptılar ve almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım ve sizlerle paylaşmak istedim. İlk defa gittim ve bundan sonra da gitmeye devam edeceğim. Buradaki yorumlara güvenip gittiğim için memnuniyetimi buradan siz değerli forum üyeleriyle paylaşmak istedim. Kazasız belasız hayırlı günler geçirmeniz dileğiyle, herkese iyi forumlar . . .

Bülent_38

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm arkadaşlar,benim 2002.. 1.4 clio otomotik heçbek aracim hem benzinde hemde lpg de çok aşırı yakit yakiyor.50 tl gazla(16.5 lt)120 km yi bulmuyor.lpg 5 ay once atiker takmistim.defalarca ayar yaptirdim. motor yağı ekli,4 buji yeni deyistim,boğaz kelebeyi temizlettim..lpg regulatoru ve kafa deyiştti.lastik kontrölű yaptim.egzozdan yağ yakma vs sorun yok .kullanimda bi sıkintida farketmedim.bu durumla karşılaşmış arkadaşların çözüm önerilerine ihtiyacim var..

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Asil Oto Ahmet Çakıroğlu ustam.
DSİ nin karşısından girince sağdan 1 inci veya 2 nci arada.

Hacı abi elektrikçi tanıdığın veya tavsiye edeceğin birisi var mı

Xperia z2