Kayseri Ultra Buluşma

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostlar kayserinin mantısı, kıymalı pidesi, pastırması çok meşhurdur hepimiz biliyoruz ancak bunlara iki dostu daha eklemeliler Hakkı abi bana aile kapısını açtı misafir etti. Emirhan çaylarımızı yemeklerimizi ısmarladı dostlar arasında çok güzel birgün geçirdim naaipse haftaya tekrar orda olucam sanırım. Bunu fırsata çevirip hakkı abiyi ve emirhanı hatta bilgisini oturup dinleyeceğiniz birde yavuz abi var (emirhanın babası) bilmeyenler için diyeyimkendisi bir mucittir ve askeriyeden emeklidir. Aralarında fazla kalamadım sadece akşam sohbet ettik birde sabah beraberdik öğlen 2-3 ten sonra yanlarından ayrılmak zorunda kaldım. Bana sıcak bu ortamı sağlayan kayseri rfc grubuna sonsuz teşekkürler.

Not: bendeki resimleride en kısa sürede yüklicrm buraya :eyv

Murat kardeşim bunu saymıyoruz. Lale yemek yapmıştı bekledik, bir dahakine bırakmam haberin olsun.:eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat kardeşim bunu saymıyoruz. Lale yemek yapmıştı bekledik, bir dahakine bırakmam haberin olsun.:eyv
Bak gerçekten üzüldüm şimdi emirhanım ama nasipse bu gelişimde işim de netleşecek sonuç beklemeye kalacak o yüzden yolda ararım seni o güzel yemekleri yapan eşine de benden özür ilet ama gelip masanda oturucam dostum nasipse :eyv havalar iyice ısınsın rfc yi toplıcam direk zaten kayseriye dükkanın önünü açmaya başla sen :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ayaklarına sağlık Murat, Kayseri'ye selamlar..:eyv

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bak gerçekten üzüldüm şimdi emirhanım ama nasipse bu gelişimde işim de netleşecek sonuç beklemeye kalacak o yüzden yolda ararım seni o güzel yemekleri yapan eşine de benden özür ilet ama gelip masanda oturucam dostum nasipse :eyv havalar iyice ısınsın rfc yi toplıcam direk zaten kayseriye dükkanın önünü açmaya başla sen :)

Tamam Muratım, Yolun açık olsun, her zaman bekliyoruz. Dükkanın önü hazır;)