Kaza değil dolu

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste boya fazla olacaktir, tramere hasar kaydi islenecek malesef.

Ben olsam boyasiz duzeltme yaptirirdim.

Gecmis olsun diyelim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

serkan_cevik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Serkan. Allah tekrarını yaşatmasın kardeşim. İnşallah istediğin gibi sonuçlanır her şey.:eyv
Hakkı abi teşekkür ederim iyi dileklerin için.

serkan_cevik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar iyi dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim. Bugün servis ile görüştüm. Gaziantep de yaklaşık 8.000 araç hasarlıymış. Ve tahmin edeceğiniz gibi kimse arabasını boyatmak istemiyor. servis bu konuda gerekli çalışmaların yapıldığını ve arabaların kaportasının boyaya gerek kalmadan vakum yöntemiyle çekilmesi için bazı firmalar ile görüşmeler yapıldığını söyledi. Ayrıca çok da ilgilendiler sağolsunlar. Bu arada Gaziantep de Auto King var. Orayla da görüştüm. Bana aracın boyasına herhangi bir zarar vermeden tüm göçmüş olan yerleri çıkartabileceklerini söylediler. Isıtmalı vakum gibi birşeylerden bahsettiler. Açıkçası bu biraz içimi rahatlattı. Şu anda zaten Auto King e Gaziantep de inanılmaz talep var. Ama serviste bu yönteme başvurabileceğini söylediği için şu anda beklemedeyim. Perşembe günü arabamın camı değişecek serviste ama kaportayla ilgili herhangi bir işlem yapılmayacak. Bakalım ne olacak. Bu hafta sonuna kadar belli olur.

masato

M.Alper ESATOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun...Benim almış olduğum araçda da var bu eziklerden. Ama cam tavan olduğundan yırtık bu durumdan. Ankara'da da birçok araç bu tarz bir doludan nasibini aldı. İlla servisde bir işlem yapılacaksa bence geçerli bir servis raporu alın. En azından aracı elden çıkarmanız gerektiğinde ispatlı onaylı bir belge olur elinizde. Araç değer kaybetmez. Tavanda boya olması demek piyasada taklalı araba imajındadır. Tekrar geçmiş olsun. Umarım en az müdehale ile düzelir.

serkan_cevik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste boya fazla olacaktir, tramere hasar kaydi islenecek malesef.

Ben olsam boyasiz duzeltme yaptirirdim.

Gecmis olsun diyelim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teşekkür ederim. İnşaallah boyaya gerek kalmadan çözeceğiz bu işi.

serkan_cevik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun...Benim almış olduğum araçda da var bu eziklerden. Ama cam tavan olduğundan yırtık bu durumdan. Ankara'da da birçok araç bu tarz bir doludan nasibini aldı. İlla servisde bir işlem yapılacaksa bence geçerli bir servis raporu alın. En azından aracı elden çıkarmanız gerektiğinde ispatlı onaylı bir belge olur elinizde. Araç değer kaybetmez. Tavanda boya olması demek piyasada taklalı araba imajındadır. Tekrar geçmiş olsun. Umarım en az müdehale ile düzelir.

Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi tavanda boya olmasının anlamı bu. Hele birde üzerinden zaman geçince arabayı satmak istediğinde insanları inandırmak çok zor. (5 sene önce Antep e dolu yağmıştı falan) İnanmazlar. Ama dediğim gibi İnşaallah boyaya gerek kalmadan çözeceğiz işi.