Kaza exper sıgorta faz 2 extreme ...

ncihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar park halınde kı aracıma vurup aracımın pert olma olayını anlatmıstım daha once sımdıkı sorun aracımın rayıc bedelınde ve sigorta polıcesınde yazanlarda.şöyleki aracım ruhsatta yenı clıo hb faz 2 ext 1.5 olarak gecmektedir.20.yıla ozel olandan . sıgorta polıcesınde de clıo extreme yazııyor sımdı burada kasko rayıc bedel belırlerken extreme lere bakıor bana ona gore teklıf veriyor .
oysakı arac extreme mın 1 ustudur . anlasamadık kaskoyla acente yarın gorusecek ınsallah cozulur

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke önceden düzelttirseydiniz. Sorun çıkarırlar illaki fiyatı beğenmezseniz. Teklif teklif teklif en son eğer yanlış bilmiyorsam iş bu mahkemeye taşıyabilirsiniz. Ama dediğim gibi de model sorununuzdan dolayı net birşey de söyleyemiyorum gelişmeleri aktarmanızı bekliyoruz. Bakalım sigorta firmalarının Eksper vs. Nasıl yol çözüm buluyor. Hangi firma iyi bu durumlarıda öğrenmiş oluruz geçmiş olsun tekrardan. Telafisi olmayacak dert vermesin Rabbim.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ncihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi aracın kasko kodu varmıs polıce de zaten extereme de yazsa o kodla kasko yapılıyormus o yuzden acentama gıttım sorun olmaz dedı orada yazan degıl kasko kodu yanı aracın tc kımlıgı tarzında birsey o yuzden yarın sorun cozulur dedıler bakacagız

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonucu merakla bekliyoruz. Umarım herşey gönlünüzce olur.