Kaza ve Auto King

imareden

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diğerlerini bilmem ama Bursa'daki Auto King'i kesinlikle tavsiye etmiyorum. müşteriye toklar da ondan mı bilinmez çok özensiz işçilikleri var.

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yetkili servis bazı işlemler için zaten kinge gönderiyor anlaşmalar öyle , boya yapmazın king yeter :eyv

abi benim servisim benim arka camımı patlattılar biliyorsun + sağ ön ve arka kapılarım değişti hiçte göndermedi beni auto king'e hatta kapılar degişmicekti serviste düzeltilip boyanacaktı ama ben ve babam kasko sirketine tank top tüfekle savaş açarak kapıları orjinalleriyle degiştirttim. yani servis beni auto kinge gönderirdi eger senin dedigin gibi olsaydı abi ama ben kabul etmezdim tabi.

cam için de bursadan geldi orjinal fabrikasyon siyah arka rezistanslı cam biliyorsun abi. 2 gün bekledim camı ben eger 2 gün beklemek istemezseniz sizi carglass a yollayalım orda taksınlar dediler ben istemedim abi şişe yan sanayi cam oldugundan. herseyin orjinalini taktırdım abi aracıma yan sanayi en ufak bişey yok. yani tavsiye etmem kingi mingi servisten sasmasın kimse :eyv

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

abi benim servisim benim arka camımı patlattılar biliyorsun + sağ ön ve arka kapılarım değişti hiçte göndermedi beni auto king'e hatta kapılar degişmicekti serviste düzeltilip boyanacaktı ama ben ve babam kasko sirketine tank top tüfekle savaş açarak kapıları orjinalleriyle degiştirttim. Yani servis beni auto kinge gönderirdi eger senin dedigin gibi olsaydı abi ama ben kabul etmezdim tabi.

Cam için de bursadan geldi orjinal fabrikasyon siyah arka rezistanslı cam biliyorsun abi. 2 gün bekledim camı ben eger 2 gün beklemek istemezseniz sizi carglass a yollayalım orda taksınlar dediler ben istemedim abi şişe yan sanayi cam oldugundan. Herseyin orjinalini taktırdım abi aracıma yan sanayi en ufak bişey yok. Yani tavsiye etmem kingi mingi servisten sasmasın kimse :eyv

tamponların kırılsında gönderiyormu göndermiyormu görürüz :),tamir ekipmanı sadece kingde var..

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamponların kırılsında gönderiyormu göndermiyormu görürüz :),tamir ekipmanı sadece kingde var..

ha onuda unuttum abi bana arkadan 2010 yılında broadway carpmıstı tamponum delinmişti kırılmıstı bide tahriş olmustu servise getirdim orda yapıcakken tam kaskoyla gene dovus ede ede arka tamponuda orjinaliyle degiştirttim :)

tamponun hali buydu abi :eyv

fotoraf0007f.jpg

fotoraf0008kj.jpg

Resimlerde Tamponun Altı Sanki Komple Çizilmiş Gibi Görünüyor Ama Onlar Çamur İzi Abi :) sadece yukardaki 1. resimdeki kısım delindi kırıldı tahriş oldu ve plakam kırıldı :) gene göndermediler oto kinge :) mini hasardı sonucta fazla bişey yoktu :)

shootdown

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Auto kinge gittik, yapabileceklerini söylediler. Daha önce de auto kinge küçük bir iş yaptırmış ve memnun kalmıştık. İnce işleri güzel yapan bu firmanın böyle bir işi servisten daha iyi yapabieleceği fikri hasıl oldu bu nedenle.

shootdown

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Antalya'daki yetkili servis sarılar çok dolu olduğunu, ancak bayram sonrası alabileceğini söyledi. Hasarlı araçla mı gezeceğiz peki, ya bayramda ne yapacağız? Bu renault servisleri iyice sapıttı, auto kingten başka seçenek kalmadı gibi. Antalya'da başka servis tavsiyesi olan var mı arkadaşlar?