KAZA YAPTIK VİDEOLU ( Zararımız ne olur ? )

SYSOP

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun öncelikle. Diğer aracın kontrolünü kaybettiren şeyi bir de araç kamerasına lüzum oldu mu polis baktı mı bunları merak ettim açıkçası.

m.ali01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teşekkürler hepimizi.
Geçmiş olsun öncelikle. Diğer aracın kontrolünü kaybettiren şeyi bir de araç kamerasına lüzum oldu mu polis baktı mı bunları merak ettim açıkçası.

Karşı taraf aracı kiralamış.Kullanan 19-20 yaşında maximum.Sanırım makas atıyormuş biraderimin anlattığına göre araç arkasında belirmiş dibine kadar girmiş sağ kırmış kontrolü kaybetmiş.

3-4 kişi gelmiş kazadan sonra biraderime fren falan mı yaptın demişler hatalı çıkaracaklar sözde oda kamera kaydı olduğunu belirtmiş bir şey diyememişler sonra
Polisler üstün körü baktı hak verdiler zaten tutanağı tutup tüm kusur karşıya verdiler.

Ayrıca videoyu aracı incelemeye gelen eksper de izledi.

Son düzenleme:

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler.

Teşekkürler.Hepimizi

Araç şuan yetkili serviste karşı tarafın sigortası ödeyecek tutanak tutuldu kaza yerinde polis %100 karşıya verdi kusuru.

Teşekkürler.

Teşekkürler.Araçta kasko yok şuan 7 yıl kadar kaskoluydu .Hasarı karşı tarafın sigortası ödeyecek

hasar kaybi olayi icin aracin hasar kaydi olmamasi gerekiyor araç kaskosuz olunca firmalar eski hasarlari ya da hasarsizligi konusunda bilgi sahibi olamiyorlar. yani benim bildigim bu sekilde. Profesyonel e sormak daha dogru.

Son düzenleme:

m.ali01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hasar kaydi olayi icin aracin hasar kaydi olmamasi gerekiyor araç kaskosuz olunca firmalar eski hasarlari ya da hasarsizligi konusunda bilgi sahibi olamiyorlar. yani benim bildigim bu sekilde. Profesyonel e sormak daha dogru.
Kimisi gözükür diyor kimisi gözükmez.
Gözükmesin de bir sakınca yok açıkcası 4.000 civarı tutacak dedi içime su serpildi 10-15 bin çıkartırlar diye korkuyordum.

Çünkü sigortadan olunca fiyatı şişiriyorlar normalde.

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pardon hasar kaybı yazacaktım.

Kayıt konusunda da sadece çarpma da yazabilir bedelsiz olarak. belli olmuyor

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun,şükür cana gelmemiş tesellimiz odur ve maalesef ne kadar dikkatli olursak olalım böyle kazmalar trafikte varoldukça canımız sıkılacak gibi.

m.ali01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler.

Bakalım artık arabanın servisten çıkmasını bekleyeceğiz

SYSOP

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler hepimizi.
Karşı taraf aracı kiralamış.Kullanan 19-20 yaşında maximum.Sanırım makas atıyormuş biraderimin anlattığına göre araç arkasında belirmiş dibine kadar girmiş sağ kırmış kontrolü kaybetmiş.
3-4 kişi gelmiş kazadan sonra biraderime fren falan mı yaptın demişler hatalı çıkaracaklar sözde oda kamera kaydı olduğunu belirtmiş bir şey diyememişler sonra
Polisler üstün körü baktı hak verdiler zaten tutanağı tutup tüm kusur karşıya verdiler.
Ayrıca videoyu aracı incelemeye gelen eksper de izledi.

Şu durumda bile tartışma çıkarma potansiyelleri var insanların demek. Hemen her gün trafikteyiz araç kamerasını bende ciddi düşüneyim artık.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun öncelikle videoda da 7. saniyede görünüyor zaten genç bir eleman kullanıyor bende kesin makas atıyormuş diye düşünmüştüm aynen öyleymiş. diğer araç savrulduktan sonra sizin aracında dengesini kaybettiriyor iyi toplamışsınız allahtan o savrulmayla orta refüje bariyerlere oradan da büyük yön levhası direğine çarpsaydınız üzücü sonuçlar meydana gelebilirdi. alllah korumuş

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim Allah korumuş...