Kaza yaptım pert olur mu?

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun buyuk ihtimal pert olacak lakin yukarida belirttikleri gibi pazarlik yapin mutlaka

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baykurt83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkesten allah razı olsun çok sağolun.
Karşı taraf %75 ben %25 kusurlu çıktım. Exper bugün gelip bakmış ve servis 21 ve üstü fiyat talep etmiş pert olması için. Satsam 27-28 ederdi aracım. Bu fiyata ej olarak maddi hasar kaybıda talep ediliyor mu acaba? Ayrıca karşı taraftan şikayetçi olduk bugün beni arayıp anlaşıp orta yolu bulalım şikayetten vazgeçin dedi. Bende daha aracın durumu belli değil dedim. Zararımı talep edicem karşıdan. Birde pert olmasımı mantıklı yoksa yaptırmakmı? Servis 10000tl masraf var diyor. 15000 talep etmişler %75 geleceği için. Sizce nasıl hareket etmeleyim arkadaşlar.

Venus_V3_5570 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Perte cikip parasini almak mantikli olan tabi fiyat cok asagilarda degilse.Arac yapilsa bile ilerde cikacak hasar kaydi mide bulandiracak.aradaki farki da yaklasik olarak kusurlu tarafa yuklersiniz.parayi almadan sikayetten vazgecmeyin.kendinizi saglama alin.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun, Allah beterinden korusun. %75 karşı taraf kusurlu ise her türlü hakkınızı arayın.

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pertten parayı alıp yeni arac bakmak en güzeli kaza oldukdan sonra her türlü kayıbımız vardır.. kayıbın bir kısmını veya tamamını karsı taraftan alabilirsek kısa sürede işi çözersiniz aksi taktirde tadilat süresi ve sorunlar gelecekte daha çok sıkıntı çekmenize neden olabilir

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.

Önceki mesajlarda denildiği gibi pertten parayı alıp yeni araçlara yönelmek en mantıklısı. İleriki zamanlarda satmak istediğinizde büyük dert olur. Karşı tarafada para konusunda kesinlikle yumuşak davranmayın. Hakkınızı alın.

Benimde tali yoldan ana yola çıkarken bir kazam oldu, tek yönlü yolda ters istikametten önüme birden traktör çıktı ve vurdum. 5800TL masraf oldu kasko rücu etti karşı tarafa. Adamı gördüğümde soruyorum ters yoldan gidiyormusun hala diye yok abi tövbe 10km uzak olsun dolanıyorum artık diyor. Malesef insanların cebinden para çıkmayınca kurallara uymuyorlar. Bu nedenle para konusunda acımasız olun :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Geçmiş olsun, Allahım telefisi olmayacak sıkıntılar vermesin.:eyv

Aydogann

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun.

karabayir42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş