Kaza Yaptım

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun kardeşim.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Gecmis Olsun Sizde Birsey Yoksa Gerisi Hallolur

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaman ayıran herkese teşekkür ederim. Çekici çağırıp götürdüm ustaya. Kasko yok. 700-800 tl masraf var. Salıncak veya viraj demiri kırıldı. Tamponun boyası kazındı, çamurluğun boyada sorun yok ama biraz geri yaslandı sağ kapı açılmıyor. Kaportacının dediğine göre kaportada, tamponda dahil olmak üzere hiçbirşeyi değiştirmeye gerek yok. Sadece ön takımdaki sorun düzeltilip tampon boyanacak. Çamurluğu da yerine alırız kapın açılır. Mekanikcinin dediği ise salıncak, rot başı, viraj demiri. En kötü ihtimalle bu 3ü değişir. Şimdi tutanak sonucu bekliyorum. Her halukarda araç yapılacak ama parasını kim öder bilmiyorum:) Birkaç gün hasret çekeceğim yani. İşin güzel tarafı araba heryerde dikkat çekiyor. Sanayiye indirdik arkamdan aradılar kaça satıyorsunuz diye:) Camda satılık ilanı var. Farklı bir rengi düşündüğüm için satıyorum. Özellikle forumdaki Lacivert Coupe'e bittim. Altın renkli canları olan. Üye ismini hep unutuyorum:) Öyle bişey lazım bana. ohh be çok konuştum beyler:))

tasdas59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun inşallah çok masraf açmaz :/

tozgenc61

Tunahan ÖZGENÇ-Trabzon,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Bünyamin kardeşim.Aracında önemli bi hasar yok anlaşılan.Çok dikkat çektiğinden nazara gelmiştir ufak kazalar büyüklerini defedermiş kardeşim Allah beterinden korusun.
Bahsettiğin altın sarı jantları olan lacivert araç benimde coupe alma sebebimdir :)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecmis olsun...

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler beyler. Araçta bişey yokmuş zaten. Salıncağı tutan somon kırılmış. Mekanikte sıkıntı yok. Kaportada ufak tefek masraf var. Tamponu komple boyatıyorum. Davlumbaz değişecek. Çamurluk yerine oturtulacak. Onları da zaten trafik sigortası karşıladı. Yinede neye mâl olduğunu yazarım. Henüz ben de bilmiyorum. Yarın taburcu olcaz inş :)

dsc0231kx.jpg