Kaza Yaptım

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun bu konuda söyleyeceğim şey özellikle uzun yollarda kamyon arkalarına kesinlikle 2 arac mesafe bırakın çünkü çok fazla taş atmakla beraber böyle tarz maddi hasarlar meydana getiriyorlar :eyv

akyuz6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkesten Allah razı olsun. Tutanak yarın elimde olacak. Servise gidip bilgi alacağım. Son düzenlemede sanıyorum 0-3 yaş arası araçlarda orjinal parça kullanılmalıdır diye bir ibare eklenmişti. Aracı servisten başka yere yaptırmayı düşünmüyorum. Dediğiniz gibi eğer anlaşmalı değil ise yine de aracı servise yaptırıp, sigorta şirketinden gelen parayı servise veririm. İlginize teşekkürler.

akyuz6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun bu konuda söyleyeceğim şey özellikle uzun yollarda kamyon arkalarına kesinlikle 2 arac mesafe bırakın çünkü çok fazla taş atmakla beraber böyle tarz maddi hasarlar meydana getiriyorlar :eyv

Teşekkürler. Aslında kamyonun arkasında 1 arac daha vardı ama rüzgarın şiddetiyle uçup bana denk geldi. Olacağı varmış, yapacak birşey yok.

ozman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun,

Umarım sorunsuz şekilde hallolur tüm tamirlerin.

ersinmart

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de kaza yapmıştım karşı tarafın sigortasiyla felan ugrasmadim direk kaskodan serviste yaptırdım tabi kaza tutanagi vs herseyi servise ilettik kasko da % 100 karşı taraf sorumlulugu olduğu için karşı sigortadan parasini aldı kasko delinmemis oldu. Neticede işlerin hızlı yürümesi icin kasko şart.Yetkili Serviste güzel olur dedik ama işçilik tam bir fiyasko. Kaskonuz varsa kaskodan yaptırın. Geçmiş olsun.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk