Kazada Son Gelişme

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Vuran kişinin büyük ihtimalle evrakları falan eksiktir. geçenlerde benim aracımada çarptılar adam kaçacak gibi oldu beni görünce durdu. Senin değilde diğer tarafın zorunlu trafik sigortası hasarını ödüyor fakat orjinal parça ile değil yan sanayi parça takıyorlar ;) bence arabaya çarpanı bulun değeri düşürme davası açın..

• Beğen
Tepkiler: Baki Cali

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vuran kişinin büyük ihtimalle evrakları falan eksiktir. geçenlerde benim aracımada çarptılar adam kaçacak gibi oldu beni görünce durdu. Senin değilde diğer tarafın zorunlu trafik sigortası hasarını ödüyor fakat orjinal parça ile değil yan sanayi parça takıyorlar ;) bence arabaya çarpanı bulun değeri düşürme davası açın..

500 lira verip açılıyormuş dava polis öyle dedi ondan sonra mahkeme olayları genelde ertelene ertelene olur git gel git gel insanın ömrünü bitiriyor bulsak parada önemli değil hatasını anlasın kaçsa bile bulunduğunu bilsin başkasına yapmasın he tabi illaki onun sigortadan yapılır her ne kadar naz yapsa da o saatte çarpıyor kaçıyor güzergahdan devam ediyor kayıtlara da inkar edemez çıkarsa plakası arka kapıyla marşpiyele lokal boya uygulanıp çıta alınacak fazla masraf yok ama kaçmak neymiş görsün bakalım

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim tüm forumdaşlar inşallah bulunur bugün babam gider diye bekledim benim işim vardı oda daha gelmedi bakalım

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
teşekkür ederim tüm forumdaşlar inşallah bulunur bugün babam gider diye bekledim benim işim vardı oda daha gelmedi bakalım
Araç içi kameralerın önemini kaza olduktan sonra anlıyoruz. Keşke bir kameranız olsaydı. Aslında çok önemli :(. aracınızına çarptıkları yol üzerinde bulunan esnafların kameraları mutlaka vardır o caddeyi bir araştırın bence.

drk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun hocam

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç içi kameralerın önemini kaza olduktan sonra anlıyoruz. Keşke bir kameranız olsaydı. Aslında çok önemli :(. aracınızına çarptıkları yol üzerinde bulunan esnafların kameraları mutlaka vardır o caddeyi bir araştırın bence.

mesajınıza cevap yazmıştım fakat forum geriye gidince silinmiş 2 3 ay önce kafaya koymuştum aslında kamerayı fakat daha çok düzgün havalarda işe yarıyor dediğiniz doğru araç kamerası önemli fakat karın altındaki bir araç hiçbir şeyi çekemezdi caddede 2 yer var fakat hiç biri vermedi biri merkezden gelecekti gelene kadar sildik vs. demişler vermediler bir yer var orasıda kaldırıma bakıyor dedi sonuç yok :(