Kendin yıka kendin bin.

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar arkadaşlar. Kartal civarı veya yakın ilçeler de olabilir, arabamızı kendimizin yıkayabileceği bir yer bilen var mı? Geçen Adana'da Shell istasyonunda görmüştüm, 1 TL atınca çalışan köpük, basınçlı su, süpürge makineleri vardı. Hatta o güneşin altında 3 saate yakın yıkayıp temizledim. Saha da genişti, çektim bir kenara kafama göre uğraştım.
Hem strese birebir, hem keyif alıyorum, hem de ekonomik açıdan da çok iyi oluyor doğrusu. (Haftada bir yıkatsanız 4x25=100 TL. Bahşiş hariç üstelik.:) )

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kafalar aynı. Bende burada öyle yapıyorum ve haftada 3 kez yıkıyorum. Stres yok ama zevk alıyorum dediğin gibi. Buraya gel burada çok öyle istasyon.qw

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende ayni istasyona gidip 3 saatte zor cikiyorum, zevk alarak temizledigim icin gozum görmüyor gecen zamani, aracin bagajinda yiginla temizlik maddesi var,

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şükür benim de emeklilik yaklaştı malumun Hakkı bey, bende de fazla stres kalmadı sayılır ama gerçekten bunun keyfi de başka. Ayrıca oraların kıymetini iyi bilin. Buranın trafiği bile ömür törpüsü. Şu emekliliklerimiz olsun hayırlısıyla, ilk iş memlekete dönüş inşallah. Bir de kısmetse şöyle bahçeli müstakil bir ev, başlıca hayalimiz.. Gün sayıyoruz dersem yalan olmaz.:eyv

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şükür benim de emeklilik yaklaştı malumun Hakkı bey, bende de fazla stres kalmadı sayılır ama gerçekten bunun keyfi de başka. Ayrıca oraların kıymetini iyi bilin. Buranın trafiği bile ömür törpüsü. Şu emekliliklerimiz olsun hayırlısıyla, ilk iş memlekete dönüş inşallah. Bir de kısmetse şöyle bahçeli müstakil bir ev, başlıca hayalimiz.. Gün sayıyoruz dersem yalan olmaz.:eyv

Bahçeli ev benimde hayalimdi ama kısmet daire almakmış. Allah gönlünüze göre versin inşallah. Oğlum asker şu an orada Maltepe Nurettin Baransel kışlasında. 1 ayı kaldı, almaya gelirsek ailecek görüşürüz inşallah.

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahçeli ev benimde hayalimdi ama kısmet daire almakmış. Allah gönlünüze göre versin inşallah. Oğlum asker şu an orada Maltepe Nurettin Baransel kışlasında. 1 ayı kaldı, almaya gelirsek ailecek görüşürüz inşallah.

Amin cümlemizin inşallah. Delikanlıya hayırlı tezkere dilerim, çok yakınmışız. İnşallah burada olursak geldiğinizde görüşürüz tanışırız ailecek.

r_caliskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ABİ BİZİM EV GİRİŞTE , ÇEKİYORUM HORTUMU, SÜPERGE MAKİNASINI UĞRAŞ DUR :silah

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadıköy yönüne giderken bostancı vatan bilgisayarın önündeki total de aradığın makina var. Süpürge yok ama. Süpürge de maltepe renault alper otonun (eskiden yetkili servisti) ordaki bp de mevcut

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadıköy yönüne giderken bostancı vatan bilgisayarın önündeki total de aradığın makina var. Süpürge yok ama. Süpürge de maltepe renault alper otonun (eskiden yetkili servisti) ordaki bp de mevcut

Sağolasın ama orayı biliyorum. Küçük ve genelde kalabalık bir yer. Keşke fotoğrafını çekseymişim o Adana'dakinin. Hepsi bir arada oldukça geniş bir saha. Buna benzer bir yer arıyorum bu civarda.

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yıkama için uzak olmayacaksa çayırova nissan logistik merkezi, habertürk binası, yurtiçi kargo merkür şubesinin bulunduğu yolun üzerindeki m-oil işinizi görür o zaman geniş bir yer. Sanki nissan logistik merkezinin hemen yanındaki po da da yıkama vardı