Keyless hakkinda

Redtiger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar iyi geceler 1.2 icon sahibiyim aracim dan uzaklasinca otomatik kitledi sonra kapı ustundeki dügmeden aracimi actim daha sonra kapıyı kapatıp tekrar uzaklaştım ama bu sefer araba otomatik kitlenmedi özel bi modu var mi acaba

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Redtiger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çözümü forumda buldum kart ile kitlenildiginde eller serbest oluyormus tekrar devreye sokmak için motoru AC kapat yapmak gerekiyormus

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Ben aktif olarak eller serbest kullanıyorum fakat bazen kitlemiyor.Şöyleki araçta telefon görüşmesi için bluetooth kullanıyorum telefonda kart ile yanyana olduğundan denk geliyor sanırım . Sinyal mi karışıyor anlamadım...

Redtiger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefon yada orda bulunan başka cihazların sinyallari ağır bastığı için kapatıyor olabilir aynı jammer gibi daha güçlü sinyal ile onu örtüyor gibi

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eller serbest aktifken kart kullanırsanız ve motor çalışmazsa motoru çalıştırana kadar eller serbest bir daha aktif olmaz. kartı kesinlikle kullanmamanız gerekiyor bu sistemde.

diğer olayda ise kartın yanında telefon gibi manyetik güçlü alanlar var ise etkisiz oluyor. bu nedenle de kartla telefon gibi cisimleri yanyana tutmamanız gerekiyor.

bu 2 bilgide kullanum kılavuzunda açıkca belirtilmiş şekilde duruyor ;) bir kez açıp okuyun bir şey kaybetmezsiniz.

Redtiger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet kullanma kitapçığını okudum ve zaten çözdükten sonra yazdım buraya

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
eller serbest aktifken kart kullanırsanız ve motor çalışmazsa motoru çalıştırana kadar eller serbest bir daha aktif olmaz. kartı kesinlikle kullanmamanız gerekiyor bu sistemde.

diğer olayda ise kartın yanında telefon gibi manyetik güçlü alanlar var ise etkisiz oluyor. bu nedenle de kartla telefon gibi cisimleri yanyana tutmamanız gerekiyor.

bu 2 bilgide kullanum kılavuzunda açıkca belirtilmiş şekilde duruyor ;) bir kez açıp okuyun bir şey kaybetmezsiniz.

Valla ne diyeyim bu sorun ile karşılaşmadığım için açıpta bakmadım ama tahminim doğruymuş.

Yusuf Gunes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımda da aynı sorun mevcut zaman zaman kart okunamadı hatası veriyor burada yazılınca farkettim ki anahtar ve telefon aynı cepte oldugunda kart okunamıyor

saruja

Selim Levent SARUHAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de kartvizitlik içinde kullandığımdan zaman zaman çekim alanı düşüyor.
araçtan iniyorum kapıyı kapattıktan sonra bagaj kapağını açana kadar kilitliyor. sürekli koşmak zorunda kalıyorum :)):))
attachment.php
attachment.php

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
Bu kılıftan kullanıyorum sinyalde sıkıntı yok ama telefonda bluetooth açıkken kart ile bitişik elde olunca bazen eller serbest çalışmıyor.

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php