Kıbrıs'tan Selâmlar... #Cabrio F7R#

JP733

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese selam. Yıllardır forumlardan uzağım :) ama bu kadar ayrı kalmak yeter. Ben yavru vatan Kıbrıs'tan Burak. 26 yaşındayım, yaklaşık 6 senedir Renault kullanıcısıyım. İlk günlerde aile arabasıymış gibi algıladığım fakat sonradan zevk aldığım ve aşık olduğum bir marka oldu benim için. 1988 Ph1 Broadway ile başlayan maceram 93 model Ph2 Broadway ile devam etti. Ardından bütün düşüncelerimi değiştiren o arabayı aldım. 1995 model Ph 2 GTE'yi aldığımda (2010) herşeyiyle orjinal bir araçtı, sonra ne mi oldu, tabiki değişimler başladı... Ve bir gün bir delilik yapıp çok sevdiğim aracımı sattım. Gidip 94 model bir Flash S aldım. Biraz sade haliyle kullandım. Daha sonra hafiften değişimlere başlamıştık ki başka heyecanlar arıyordum ve internetten araç aramaya başladım. Farklı birşey arıyordum, kimsede olmayan bambaşka ve güçlü birşey... Derken onu buldum. Merak edip aradım motoru sordum 1.5 dediler bende olamaz dedim 1.6 dır muhtemelen. Aradan zaman geçti bir gün yolum düştü ve görmek için uğradım. Araç değer bilmeyen kişiler tarafından kullanıldığı her halinden belliydi. Çok hor kullanılmıştı, galeride en dipte yıllardır bekliyordu. Ve işte o an... Kaputu kaldırdığımda onu gördüm. O bir Williams'tı. İşe o an hep istediğim aracı bulduğumu farkettim. Tabi hemen anlaştım istediğim aracın arızalarını yaparlarsa alacağımı söyledim. Yaklaşık 2 hafta sonra aracı aldım. Altımda bir uçak vardı sanki. Cabrio bir F7R. O gerçekten harika ötesi birşeydi... Fırsat bulunca fotoğrafları atacağım. Bu arada bu konu nasıl buraya geldi bilmiyorum, sadece bir merhaba demek için başlamıştım aslında :D :D :D sıktıysam özürdilerim. Herkese kazasız belasız sürüşler ve iyi forumlar dilerim...

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Ailemize hoş geldin Burak kardeşim , araç fotolarını sabırsızlıkla bekliyoruz , iyi forumlar :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ailemize hoş geldin Burak kardeşim, iyi forumlar...:eyv

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerimmmm

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz aktif forumlar .

JP733

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinize teşekkürler.. Araç fotoğraflarını üye araçları bölümünde paylaştım. Yorumlarınızı bekliyorum. ;)

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoş geldiniz keyifli forumlar :eyv

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz Burak kardeşim. Aracın hayırlı olsun. :eyv