kilit problemi..

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu gün egsoz manifold unu almaya gidip geldiğimde bi şey dikkatimi çekti sağ kapı anahtarlada kitlesem aracın içindende kitlesem kapı kitlenmiyor bi kaç sefer kitleyip açarsam şans eseri arada sırada kitleniyordu komple kapıyı söktüm kilidi yağladım soketini temizledim test amaçlı tekrar topladım aynı şekilde motordamı bi problem vardır yoksa gelen hattamı oksitleşme yapmıştır?kapı kitlemeye bağlantı nerden geliyor acaba bilen bi arkadaşım varsa ordaki hattıda kontrol edip öyle motor almayı düşünüyorum yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sizin araçlar konusunda fikrim olsa hemen yazardım kardeşim,coupeciler bilir senin derdini...

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen valla yardımcı olabileceğim konu olsa döktürürdüm ama malesef bilmiyorum konu da cevapsız kalmış

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin araçlar konusunda fikrim olsa hemen yazardım kardeşim,coupeciler bilir senin derdini...
sağol ustam teşekkür ederim :) şimdi geldim aşağıdaydım kurt var :D:D:D gittim tekrar açtım aracı sağ kapıda yine tık yok :) eğildim sigorta kutusunun soketlerini sök takla buldum soketini yukarıdaki paylaştığı katologtaki b soket merkezi kilidinmiş kapılara bi beyaz bide yeşil kablo gidiyordu yeşil soketin yeri baya bi oksitleşmiş biraz yarım yamalak temizleyip taktım sıkıntı yok şimdi:D:D:D

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen valla yardımcı olabileceğim konu olsa döktürürdüm ama malesef bilmiyorum konu da cevapsız kalmış
sağol kardeşim düşünmen yeter :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim...

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu gün kapı kilidi yine su koyu verdi.sigorta kutusundaki soketi tekrar temizledim tık yoktu. yine kitleyip kitlemeye başlamıştı. gittim 15 liraya rockswell kapıkilit motoru aldm 23 civata söküp takma işleminden sonra mis gibi oldu çıkan motoru aldım eve geldim. yanık kokusu yoktu içini açınca durum anlaşıldı kömürleri bitmiş basmıyomuş tam esas problem buymuş umarım bi arkadaşın işine yarar :)