Kış Lastiği gerçekten işe yarıyor mu? // Ototest.tv

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
lastik+lastikçi dahil satış mı... :cool: davasına inanmış, lastiğine güvenmiş biri... :eyv

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şart şart şart ben bunu bilirim can taşıyoruz ailemiz kendimiz, hele hele kar ve buzun yoğun olduğu yerlerde kış lastiği olmadan yola çıkmak aklı işi değil bana göre

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
kış lastık takma zorunluluğu yakında her aracı kapsar, merak etmeyın... polisler şimdiden otolara iş olur..ıyı de olur... adam kayıp gelip sana bana çarpıyo, sonada "abi duramadım yaa"" yada "nıye duruyon yaa" der denyom... :berbat

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
kış lastık takma zorunluluğu yakında her aracı kapsar, merak etmeyın... polisler şimdiden otolara iş olur..ıyı de olur... adam kayıp gelip sana bana çarpıyo, sonada "abi duramadım yaa"" yada "nıye duruyon yaa" der denyom... :berbat

ya ama belli hava şartlarında olmalı bireysel kullanıcı ne yapacak bagajı lastik mi dolduracak yav herkese şart olursa, karda buzda şart olmalı orası ayrı bireysel de kullanmasın zaten karda buzda, iş yapanın deposu vardır zaten biz ne yaparız öyle olursa yılda kaç gün kar buz oluyor istanbul'da:S

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kış lastiğinin önemini Kartepenin en tepesine zincirsiz çıkınca anladım.
Evet Transporter kar lastiği ile kar, kış dinlemiyor.