Kış lastiği hakkında

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba Rfc kullanıcıları;
geçen seneye nazaran bu sene kış yoğun geçiyor. kış lastiği almak zorunda kaldım. evle iş arası kullanıyorum, uzun yol yapmıyorum.lastik ebadı 205 60 r16 bulması güç bir lastik.
ilk önce esp ve asr yi göz önünde bulundurmalımıyız lastik seçimi yaparken , continental almayı düşündüm yalnız tanesi 275 lira biraz bütçeyi aşıyor, yan ürünü barum adında bir lastik var fiyatı 220 lira sizce nasıl bir ürün kullanan var mı ?yada bir seçenek daha var lassa 200 tl, sizce nasıl bir yol izlemeliyim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
  • Beğen
Tepkiler: suskunn86

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim bilginiz için , ilk seçimim o olacak ,bakalım bütçeyi zorlaya bilirsem michelin 280tl reanult ta aklımın bir köşesinde yatıyor ..
birde dün yolbilgisayarın abs ve esp yi kontrol ettirin diye bir yazı çıktı , kış nedeni ile kullanımdan dolayı mı çıkmış olabilir yoksa sorun mu var acaba ...

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim bilginiz için , ilk seçimim o olacak ,bakalım bütçeyi zorlaya bilirsem michelin 280tl reanult ta aklımın bir köşesinde yatıyor ..
birde dün yolbilgisayarın abs ve esp yi kontrol ettirin diye bir yazı çıktı , kış nedeni ile kullanımdan dolayı mı çıkmış olabilir yoksa sorun mu var acaba ...

Lassa Snoways Michelin Alpinden Daha İyi Bütceni Boşa Zorlama Kardeşim

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bridgestone aldık karstan tanesi 225 tl den önerebilirim abi sana da :eyv

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sagolun arkadaslar bugün gaza geldim michelin Aldim aracin bakimida gelmisti ikisi aradan cikti pahali oldu farkindayim ...