Kış Lastiği Tercihiniz?

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar, şahsen ben kanada doğdum büyüdüm, 23 sene orada kaldım ve emin olun kar lastiği kralı yakından uzaktanda demeyeceğim açık ara farkla Nokian'dır, tek geçerim!

emin olun diğer arkadaşında dediği gibi kullanma şansınız olsa yahu bunu yazındamı kullansam diyecek ömrünüz boyunca alacağınız yaz kış tüm lastikleride Nokian tercih edeceksiniz.

son derece güvenilir bir yol tutuş, frenleme'nin yanı sıra aracınızın direksiyonuna çok güzel bilgi aktarımı veriyor, son derece konforlu ve sessiz (abartı derecede) .

pirelli,goodyear bu konuda BMW ise Nokian bu işin Bugatti Veyronudur emin olun :)

hotlevel

Yunus BAHÇIVAN , Clio 4 - 4884,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
17" jant kullanip kar lastigi takan var mi?

toprak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nokian kullabdım çabuk aşınma dışında gayet iyiydi 205 55 r 16
Pirelli snowcontrol 3 bence istanbul gibi devamlı kar olmayan yerler için su kanalı sayısı fazla goodyear ultragrip 9 da kar uzun süre zeminde kalıyorsa geçerli diye düşünüyorum lassa snoways de gayet iyi ama lassadan bıktım

toprak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama lastik yarılırsa kolay bulma açısından lassa ve pirelli ve fiyatları herzaman ucuz...

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün lastik alacak olsam Goodyear ultragrip 9 alırdım

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

toprak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İki yıl önce pirelli ailesine ait italya seyahitinde fabrikaya bi arkadaşımın etkinliği için gitmiştim eskiden pirelliye hiç hoş bakmazdım ama fabrika ve test oarkuru lastiğin tutulunu görünce fikrim değişti...ama şunuda söyleyebilirim goodyear brisa bridgestone lassa continental michelin hepsini kış kastiği kullandım aralarında çok fark yok sadece su kanalı fazla olan sulu karda daha iyi...eğer esp asr ypksa karda patinaja bir teker düşerse çıkmıyor hiçbiri

toprak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ultragrip 9 gayet güzel ama orta au kanalı yok yan su kabalları var bu açıdan vazgeçtim..4 adet ultragrip 9 550tl idi 4 adep pirelli snowcontrol 3 540tl idi ben desenden dolayı pirelli aldım 185 65 15

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün arkadaşıma 195/65/15 aldık 140 tl tanesi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*ÇiçekAbbas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cumartesı sipariş verdim , bugün lastikler geldi. UG 9 serısı