Kış lastiği

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde Almam Lazim Ama Bakalim :(

pigeon4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de baya araştırdım en mantıklısı ''Goodyear UG8 '' geldi 4tane aldım...

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üzerindeki orjinal lastikleri kullansak olmaz mı? Çok mu kötü orjinalindekiler.

hakanozbil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[MENTION=19219]desiredesire[/MENTION] üzerindeki orjinalleri 4 mevsimlik lastikler, kışın kayar. kış lastiği almak lazım veya zincir (lastiklerinizi mahveder), kar paleti (fiyatları kış lastiğine yakın)

ibrahim06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 senedir goodyear ultragrip kullanıyorum. Daha önce petlas kullanmıştım. ama ultragrip tavsiye ederim

erh0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 205 55 16 continental aldım..tanesi 220 tl peşin..pamuk gibi lastik tavsiye ederim..şu ana kadar bi sürtme felan olmadı ama olan arkadaşlar varsa bilmekde fayda var..yeni aldığım için bende iade edebilirim lastikleri..lastikçi kesinlikle sürtmez dedi bende onun yalancısıyım

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam herkeze bende clio4 s-port var s-w kasa yani araç orijinal lastik 185-65-15 ama ben 195-65-15 aldım sürtme yada başka dert yapar mı taktırsam mı 185 yoktu aldığım yerde uygun bulunca aldım bende ama kararsız kaldım kimisi sürter diyor kimisi çok yakar sürtmez diyor çok yaksın önemli değil 3 -5 kuruş ama araca zarar vermeyelim bilgisi olan var mı

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece ceker lastiklere yani önlere takmak bence sıkıntılı ben erzurumda yaşıyorum 4 senedir ilk symbol ile kış gecirdim lassa kışlık lastik vardı 4 tekerde sıkıntı yasamadım gayet iyidi. İki sene önce meg 3 aldım ona sadece önlere kışlık taktım 2 viteste lL şeklinde dönüş yaparken dikkatli bir şekilde araç 180 derece döndü şöförlüğümde iyi olduğunu düşünüyorum çocukluğumdan beri araç kullanıyorum 3 sene ist. Ötobüs kullandım 10 yıldır sürekli ekip aracı kullanıyorum. Erzurumda kışın genelde buz vardır dikkatli gidiyosun sürekli eski şehirde sürekli buz olmaz siz ona güvenirsiniz farkında olmadan seyir esnasında buza girersiniz allah muhafaza hızınızda muhtemel yüksek olur sıkıntı yasarsınız buradaki lastikçiler sadece önlere takıcagına hiç takma derler benim duyduğum. 2 tane goodyear alıcanıza 4 tane ucuz marka alsanız daha iyi olur bende 4 tane marshall var sıkıntı yasamadım 2012 subat ayında erzurumdan full buzun üstünde 100 110 km hızla gidiyordum gayette iyiydi. Sadece önler bence sıkıntı almışken 4 tane alın zaten kanunen de mecbur olucak biliyorsunuz . Kazasız belasız sürüşler olsun

hakanozbil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler arkadaşlar paraya kıyıp 4 tane goodyear almaya karar verdim fiyat araştırması yapıyorum ug8 ler 350 civarı sanırım