Kisa Tatilden Geriye Kalanlar :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar Merhaba ;

Pazartesi Günü Başlayip Bugün İtibari İle Biten Fethiye Göcek Tatilim Sirasinda Gidiş ve Dönüşlerde Cektiğim Bir Kaç Fotoyu ve Yakit Tüketimlerimi Sizlerle Paylaşmak İstedim...

İnşallah Beğenirsiniz :eyv :eyv

Evet Arkadaslar Murat Abimin 6.0 indan Sonra 6.1 İle Benzinli Araç Katagorisinde Bende Yerimi Aldim Zannedersem :)

Gidiş Yakit Tüketimim :eyv :eyv

Veee Buda Yeni Kaput Maskemiz , Aslinda Koltuk Kiliflarinida Değiştirdim.. Onlarin Fotosunuda En Kisa Zamanda Paylaşacağim Sizlerle :eyv :eyv

Buda Dönüş Yakit Tüketimim Bagaj Full Dolu Arka Full Dolu Öndede Annem Var .. :eyv :eyv

Saygilar :eyv :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harikulade kareler kardeşim maşallah değerler 1.6 ile beni yakalamışsın nerdeyse hemen çalışmalara başlamak ve rekoru 5.8 tl ye çekmek lazım bakıyorum altyapıdan gençler emekli edecek beni belliki.... hehe Emeğine sağlık kardeşim biz de gezmiş kadar olduk sayende umarım güzel moral motivasyon yüklemişsindir bir ara sana süpriz yapabilirim !!

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah harika kareler:eyvMakinada gittikçe güzelleşiyormu neqwnazar değmesin:masallah

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harikulade kareler kardeşim maşallah değerler 1.6 ile beni yakalamışsın nerdeyse hemen çalışmalara başlamak ve rekoru 5.8 tl ye çekmek lazım bakıyorum altyapıdan gençler emekli edecek beni belliki.... hehe Emeğine sağlık kardeşim biz de gezmiş kadar olduk sayende umarım güzel moral motivasyon yüklemişsindir bir ara sana süpriz yapabilirim !!

Senin Tahtinda Gözüm Var Abi hehe hehe Başimin Üstünde Yerin Var Abim Her Zamn Biliyosun :eyv :eyv

Eyvallah harika kareler:eyvMakinada gittikçe güzelleşiyormu neqwnazar değmesin:masallah

Tskler Abim , Yarindan İtibaren Başliyorum Çalişmalara Abi Dahada Güzelleşcek ALLAH" in İzniyle :eyv :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir gece ansızın gelebilirim tayfun hazırlıklı ol :eyv şaka da değil !

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abimm Ne Zaman İstersen , Hiç Farketmez Telefonum Var Sende Zaten Ben İspartadayim Demen Yeterli Abim :eyv :eyv

Tamamdır tayfunum allah razı olsun güzel kardeşim benim :eyv

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat Abi geçen demedim mi ben Tayfun yakında donunu bile ister diye hehe hehe hehe bak tahtına göz koymuşş :D Seen kiimm Murat Abi'yi geçmek kim Tayfun emuceeee :D geçemesen bile ikinizde gönüllerimizin number one'ısınız :eyv

Hadi bakalım tatili yaptık sıra RSedan'a kaldı Tayfun Emuceee :) HR'nin her zaman ki gibi maşallahı var kooaağğhh tüühh (balgamlı balgamı hehe hehe :)) ) nazara karşı bire bir hehe hehe :D

sanırım bu sefer ki maske biraz uyumlu gibi gibii.. :)

6RdRL0.jpg

Çeki ipi şeyisiyle her neyse adını unuttum :D o altta sallanan zımbırtı ile :D uyumlu olmuş :eyv

Sayende gidip görmüş kadar olduk teşekkür ederiz başkanım :eek:

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resimler on numara tatil candır abimm :) yalnız tek giderken tek kişi olmanın avantajını kullanarak ortalamayı daha aşağılara çekebilirdin diye düşünüyorum hız sabitleyiciyide kullanarak :) ben 5.1 ile gelmiştim Adana dan ama rs lerle yarışıyorum dersen o ayrı :D :D

Bide şu var.... Biz gidince başla zaten bişeler yapmaya o kadar dedim sana biz göremicez demiştim sana :( :(

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senden Onay Aldiysak Maske Konusunda Tammadir Bu İşlem Bayçokbilmiş hehe hehe

resimler on numara tatil candır abimm :) yalnız tek giderken tek kişi olmanın avantajını kullanarak ortalamayı daha aşağılara çekebilirdin diye düşünüyorum hız sabitleyiciyide kullanarak :) ben 5.1 ile gelmiştim Adana dan ama rs lerle yarışıyorum dersen o ayrı :D :D

Bide şu var.... Biz gidince başla zaten bişeler yapmaya o kadar dedim sana biz göremicez demiştim sana :( :(

Kardeşim dahada alta cekebilirdim ama yollar çikişliydi biraz bastim oo yollarda ondan yükseldi birazda , bu haftadan ititbren basliyorum yarin spoiler , difizör takilacak sonra yavas yavas yaylar ve tampon vs 1 aya biticek hersey :eyv :eyv