Kitapçık

hsnglr79

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş, gerçi bunu arabayı almadan önce araştırıp düşünmem lazımdı ama yine de sormak istiyorum. şehir içi - dışı LPG çok yakar mı ? bir de sıralı sistem lpg ye geçene kadar çok benzin yakar mı?

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Şehir içi benzinde 14-15 lt civarı yakar , yani az değil.Lpg markadan markaya ve aracın durumuna göre değişir.
ilk çalıştırmada esnasında motor suyu sıcaklığına göre lpg den benzine geçer. O yüzden hava ne kadar soğuksa o kadar geç geçer.
Eğer aracınızın benzin ibresi size hızlı düşüyor gibi geldiyse çok takılmayın. Lpg de giderkende benzin ibresi düşer bunlarda.Ara ara kendini test eder ve normal yerine gelir ibre.

caveman67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bende de 1998 model Safrane 2.5 RXE var. Fransızca dışında kitapçığı olan varsa ve iletebilirse sevinirim.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bende de 1998 model Safrane 2.5 RXE var. Fransızca dışında kitapçığı olan varsa ve iletebilirse sevinirim.

Eski model araclar için data var midir bilemiyorum ama android veya ios için my renault uygulaması var bunu indirip aracın sase no ile kaydini yapin menu icerisinde pdf halinde kilavuz mevcut. Bizim araclar için var 2014 fluence benim araç fakat sizin model yili için kevcut mudir indirip kayit olup kontrol edebilirsiniz.

Hızlı yanıt alabilmek için “alıntı” yaparak cevaplayınız.
İmessage : tanseler@me.com