Kızdırma bujisi yanıp sönüyor

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@erdem55 i konuya davet edelim. Ondada ayni sorun vardi. Ilk ustada çözmüştu.

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geldim kardeşim😀 evet bende de bu sorun vardi aracın çalışma enjektorlerin geri dönüşü falan normaldi havza soğuk olur -15 lerde bile rahat calisiyodu sabahları senin çekişte falan bir sorunun var mi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://youtu.be/eGfi_g7Vijw
Valla bende de o ışıklar yaniyordu sende farkli olarak ne yaniyor

SEZZERS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geldim kardeşim[emoji3] evet bende de bu sorun vardi aracın çalışma enjektorlerin geri dönüşü falan normaldi havza soğuk olur -15 lerde bile rahat calisiyodu sabahları senin çekişte falan bir sorunun var mi

Çekişte düşüklük var başkanım hissediliyor

GM 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arabadada az bisey hissediliyodu yüksek devirlere çabuk çıkmıyo du kardeş once yanlış ustaların yuzunden basınç regülatörü değişti duzelmedi sonra gitmedim bi ustaya araştırmaya basladim enjektor geri dönüşlere falan kendim baktim normaldi pompadan şüphelenmeye basladim iyi bi usta bulduk durumu anlattim pompa ve enjektorler söküldü pompaciya götürdük enjektorlerde bisey çıkmadi pompanin valf grubunda sorun olmuş contalarinda falan tamir ettirdim 500 tl masraf çıktı araçta 1 yıldır tik yok. Rektefe yapilirken bakılmış miydi senin pompaya falan

SEZZERS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arabadada az bisey hissediliyodu yüksek devirlere çabuk çıkmıyo du kardeş once yanlış ustaların yuzunden basınç regülatörü değişti duzelmedi sonra gitmedim bi ustaya araştırmaya basladim enjektor geri dönüşlere falan kendim baktim normaldi pompadan şüphelenmeye basladim iyi bi usta bulduk durumu anlattim pompa ve enjektorler söküldü pompaciya götürdük enjektorlerde bisey çıkmadi pompanin valf grubunda sorun olmuş contalarinda falan tamir ettirdim 500 tl masraf çıktı araçta 1 yıldır tik yok. Rektefe yapilirken bakılmış miydi senin pompaya falan

Enjektörlere bakıldı lakin pompaya bakılmadı ben de senin gibi daha bi ustaya gitmedim yolmasınlar diye araştırayım dedim herkes farklı bişey söylüyor sonuçta

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Enjektörlere bakıldı lakin pompaya bakılmadı ben de senin gibi daha bi ustaya gitmedim yolmasınlar diye araştırayım dedim herkes farklı bişey söylüyor sonuçta

Yani dediğim gibi benim pompadan çıktı iyi bir ustayla halledeceğini düşünüyorum .ama benim araç sadece rampalarda yapiyordu yüke binince

SEZZERS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani dediğim gibi benim pompadan çıktı iyi bir ustayla halledeceğini düşünüyorum .ama benim araç sadece rampalarda yapiyordu yüke binince

Aynen benimki de rampa veya motor yüke binince felan yapıyor dediğin gibi sanırsam pompanin içindeki avans zamazingoları felan cortladı sağol abim çok yardımın oldu

Sametttt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam valla bendede oyle bi sorun oldu arkadas gosterge paneline reset at çözülür dedi bende aynısını yaptım . Ondan sonra bi sıkıntı olmadı hatta servis ışığı göstergede sürekli yanık duruyordu oda söndü rahatladım . Kontağı çevir ön göstergedeki km sıfırlama ayar tuşuna sürekli basılı tut dit dit ses gelene kadar ekrandaki butun ışıklar yanacak bi 5 dk sürer boyle bi dene bakalım inşallah sorunun çözülür ...

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Reis senin diger arac ne oldu. Bi sonuc varmi?

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi