Klima sıkıntısı

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat kardeşim geçmiş olsun öncelikle. Eğer servise gidersen tamir yapılmaz yenisi ile değişir biliyorsun. Tamir edilmesi için iyi bir ustaya götürmen gerekiyor. Eğer Giresun'da bulmazsan Trabzon'da sanayide rahatlıkla bulabilirsin.
Teşekkür ederim kardeşim. Yeni parça ile tamir masrafları arasında çok ciddi bir fark yoksa yenisini taktırmayı planlıyorum bende. Aracımın başka masraflarıda olduğu için maliyetine dikkat etmem gerekiyor. duruma göre şekillendireceğim artık

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün klimayı baktırdım. komperasör içinde bir parça dağıtmış ve bütün kılcal parçaları klimanın sistemine dağılmış. usta değişmesi gerektirğini düzelmeyeceğini ssöyledi. elinde 400 tl ye birtane orjiinal komperasör vardı onu taktırdım ama asıl sıkıntı dağılan kılcal parçalardan oldu. boruların ve filtrelerin içine dağıldığı için borularda değişti. yaklaşık 1000 tl civarında bir masrafla bütün klima düzeneği değişti.

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun, baya agir masraf olmus

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
baya ağır oldu. ben bukadar çok çıkacağını beklemiyordum. özellikle klima hortumu çok fazla geldi. ama iyice soğudum araçtan. sürekli bir masraf durumu söz konusu olmaya başladı ki çok dikkat ediyorum üstelik. sakınan göze çöp batarmış gibi oldu biraz. çok can sıkıcı bir hal aldı artık