Km bilgisi artik öğrenilebiliyor !!!

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Arabayi gencten almamak lazim :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
[emoji3][emoji3][emoji3] ruhu genç olandan da almamalı . Aracını sevenden alacağız . kriterlerimiz bu yönde [emoji4]

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oto alırken çok dikkat edip herhangi bir hususu atlamamak lazım.eksper bilgisi ve birazda araçlardan piyasadan anlamak lazım.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac alirken bir seye dikkat ederim..Koltuklarinda minder var mi? Minder varsa adam aracini seviyor demektir alinir.. :)

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıfır alıp 8 yıl kullandığım aracın orijinal kılıfını korumak için yıllarca her rezillige katlandim.Ben ve ailem koltuğa oturamadik.neticede araci
1.5 misli fiyata sattım ama elin adamı için temiz tutmusum..simdi 2011 dinamik aldım.ve deri olmasına rağmen kılıf kullanmiyorum.benle yaşmı yaşayacak.biz erkek Ler araba tutkusunu bazen abartiyoruz

81081

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 elde bu duruma getirenler malesefki galericiler aracı kelepir duruma getirebilmek için ottan çöpten fiyat düşürdüler vatandaşta haliyle malının zarar ve fiyat düşüşü olmaması için bunlara dikkat eder duruma geldi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Sıfır alıp 8 yıl kullandığım aracın orijinal kılıfını korumak için yıllarca her rezillige katlandim.Ben ve ailem koltuğa oturamadik.neticede araci
1.5 misli fiyata sattım ama elin adamı için temiz tutmusum..simdi 2011 dinamik aldım.ve deri olmasına rağmen kılıf kullanmiyorum.benle yaşmı yaşayacak.biz erkek Ler araba tutkusunu bazen abartiyoruz

Arkadaş haklı bende kılıfsız kullanıyorum ne olursa olsun.

Araç alacaklar kapı direklerine baksınlar fabrika etiketleri duruyorsa eli yüzü düzgünse orjinal görünüyorsa tamamdır. Yok çamurluk değişmiş bilmem tampon boyanmış bunlar olacak şeyler.

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
23 yasindayim. Yaklasik 13 14 yasimdan beri sehir icinde kullaniyorum araba. Eskiden söyle arabam olsun boyle arabam olsun diye düşünürken arac ve parça fiyatlari oyle bi hal aldiki artik vergisi düşük modeli yüksek özelliği az klima ve hidrolik direksiyonu olsun yolda birakmayacak durumda olsu yetei diye düşünüyorum. Ne kadar özellik donanim o kadar baş agrisi. Heleki şu pahalilikta

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın iyiliği veya kötülüğü emsalinden belli olur.
aynı model aynı yaşda araba ile karşılaştırınca motorundan tutta döşemesine kadar her şey aracın kullanımı hakkında bilgi verir