Kocaeli-İzmit Otomatik vitesten gerçekten anlayan Usta aranıyor !

dd2dl5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba ;

Aracım 2005 1.6 Otomatik reno Megane 2. Aracımı komple bakım yaptırmak istiyorum ve bunun için İzmit sanayide otomatikten gerçekten iyi anlayan birine gitmek istiyorum. Çok otomatik ustası var ama hiç güvenemiyorum, kimisi hile hurdacı kimisi paragöz, kimisi orj der çıkma parça takar. Hiç kimseye güvenemiyorum araç bir de otomatik olunca daha da sıkıntı. İşinin ehli güvenilir bir magane 2 otomatik ustası arıyorum. Var mı yardımcı olabilecek ?

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Şanzuman ile ilgili bir sorununuz yoksa normal Megane 2 ile aynı her şeyi. Aracınızın ne sorunu var trigermi değişecek

megane2_2004

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şanzımandaki vuruntu için mi arıyorsunuz? Bu işten anlayan ustayı ben bulamadım. Şanzıman yağını değiştirmeye gittim 6 litre yağ koymaya kalktı (İzmit sanayinde renult özel servisi, ismi de içinde). Sonunda kendim değiştirdim. Bulursanız ben de bilmek isterim.

81081

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Isteyen arkadaş lara Düzce'de yardimci olurum Bolu ve Zonguldak dan çekici ile gelen araçları gördüm sorunsuz bir şekilde dükkandan çıktı

meganeizmit

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba ;

Aracım 2005 1.6 Otomatik reno Megane 2. Aracımı komple bakım yaptırmak istiyorum ve bunun için İzmit sanayide otomatikten gerçekten iyi anlayan birine gitmek istiyorum. Çok otomatik ustası var ama hiç güvenemiyorum, kimisi hile hurdacı kimisi paragöz, kimisi orj der çıkma parça takar. Hiç kimseye güvenemiyorum araç bir de otomatik olunca daha da sıkıntı. İşinin ehli güvenilir bir magane 2 otomatik ustası arıyorum. Var mı yardımcı olabilecek ?

Sanayi Sitesinde Hayri Ustayı tek geçerim, parayla çok işi yoktur zaten parça fiyatlarıyla kıyaslama yaparsanız işçilik fiyatının ne kadar uygun olduğu ortaya çıkar. Ustanın tek işi otomatik şanzıman servisler bile yapamadıkları aracı ona yönlendiriyor. Yönetim reklam olarak görmezse açık adresini verebilirim.

dd2dl5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanayi Sitesinde Hayri Ustayı tek geçerim, parayla çok işi yoktur zaten parça fiyatlarıyla kıyaslama yaparsanız işçilik fiyatının ne kadar uygun olduğu ortaya çıkar. Ustanın tek işi otomatik şanzıman servisler bile yapamadıkları aracı ona yönlendiriyor. Yönetim reklam olarak görmezse açık adresini verebilirim.

Özelden açık adresini yazabilir misin hocam ?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Paylaşım için teşekkürler.

dd2dl5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar konuda tavsiye edilen ustaya gittim ve sonuç hüsran. Adam aracın arızasını bilgisayara bağlayıp burdan sonra ne yapıyorduk dercesine menülerde girmediği yer kalmadı ve yine de bulamadı. Daha neler neler oldu. Neyse sözde usta fos çıktı bilgilerinize...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar konuda tavsiye edilen ustaya gittim ve sonuç hüsran. Adam aracın arızasını bilgisayara bağlayıp burdan sonra ne yapıyorduk dercesine menülerde girmediği yer kalmadı ve yine de bulamadı. Daha neler neler oldu. Neyse sözde usta fos çıktı bilgilerinize...
Geri besleme için teşekkürler.