Kolçak Hakkında

Semih Karagöz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

2001 Model Clio HB aracım için Kolçak almak istiyorum, Fiyatları aşaği yukarı nekadardır. Kullanışlı birşey almak istiyorum açıkcası, bu modele uygun kolçakların ücretleri ne kadardir.

Bilgi vermenizi rica ederim.
Saygılarımla,
Semih KARAGÖZ

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gittigidiyor.com da 50 TL den 300 TLye kadar her keseye uygun farklı kalitelerde alternatifler var. Oto aksesuarcıları gezip bilgi alman uyumluluk açısından da işine yarar.

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben piyasadaki üniversal ürünleri sevmiyorum basit duruyor orjinal bişeyler takmanız daha güzel bir görünüm sağlar 30 liradan başlıyo fiyatları çoğu aksesuarcı da mevcut zaten bulmakta sıkıntı çekeceğiniz bir ürün değil

34ZE05

Zafer ERDOĞAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba;

Kolcağın takınca şoför koltuğunu sabitleştiriyor diye biliyorum, farklı bir montajı varmı acaba ?

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şoför koltuğunu nasıl sabitleştiriyor ? o konuyu anlamadım ilk defa sizden duydum
Eski R-9uma takmıştım Modacardan 20 tl almıştım deri kaplama el freninin arka kısmına akıllı sac vidası ile ayaklarını vidaladım koltukta herhangi bi sıkıntı olmuyordu

34ZE05

Zafer ERDOĞAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şoför koltuğunu nasıl sabitleştiriyor ? o konuyu anlamadım ilk defa sizden duydum
Eski R-9uma takmıştım Modacardan 20 tl almıştım deri kaplama el freninin arka kısmına akıllı sac vidası ile ayaklarını vidaladım koltukta herhangi bi sıkıntı olmuyordu

Farklı modelleride vardır belki ama ben bir model görmüştüm ve taktırmak istediğimde koltuğun sabit olduğu vidaya tutturuyoruz kolcağın ayağını demişti. Koltuk sabit kalıyor ondan sonra ileri geri yapamazsınız demişti aksesuarcı.

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında kolçak bende düşünüyom şöyle orjinal bişey denk getirirsem.. fiyatlar semihcim 50 civarına fln war ama böyle şahinci apaçi modeller dolu war yani. tuningcilerde wardır tuning16da gökhana flnda sor yada kereme onlarda bilir..bu aziz abinin dükkanın orda war bi aksesuarcı saglam bi yer hatta aziz abide onlarda iş yapıyo lastik satısı flnda yapıyolar ya lastik ıvır zıvır ordan alıyo cok kapsamlı bi aksesuar dükkanı zaten herşey wardı gittim bi kere bijon bile aldım ordan..orda kesin wardır güzel model bişeyler montajıda yapıyolar..dur bakalım ben yarın arabayı bırakcam benim aziz ustaya unutmazsam ugrarım oraya bakarım semihcim..