Koleksiyon yapar mısınız? Ne koleksiyonu yaparsınız?

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
babadan kalma pul koleksiyonum var birazda ben ekledim,majorette ve burago model oyuncak arabalardan kum gibi torba torba:)misketlerim hala duruyor..Eski madeni para ve kagıt paralar keşke şuanda kullanılsa bi m3 çekerdik altımıza:)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
DVD koleksıyonum var bıde alkol :D

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Model arabalarım var,babamdan kalan pullar var,eski paralar var,
Şimdi dostlarımla vede cektiğim ceşitli fotoğraflarımın koleksiyonunu yapıyorum:)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Model Araç Koleksiyonum Var Kendi Çapimda Evlendikten Sonra Fazla İlave Yapamasamda Yılların Birikimi Epey Var
Ağirlik Eski Amerikan Biraz İngiliz Gerisi Alman Fransiz

daschund

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
saat koleksiyonu yapıyorum...
gördüğüm saat çok çok pahalı değilse alıyorum...
20 civarı saatim var...

cilginturk06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski eşya koleksiyonu yapmaya çalışıyorum mesela 1940 lardan kalma gaz lambası , kök boyası kilim,ekin biçmede kullanılan orak, bakır tas,mke gaz ocağı ve osmanlı yazısıyla nufus cuzdanı gibi.ilerde bi şark köşesi yaparım bunlardan heralde.şimdilerde yeni bisey daha dusunuyorum oda klasik araç maketleri.bakalım hayırlısı olsun.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski eşya koleksiyonu yapmaya çalışıyorum mesela 1940 lardan kalma gaz lambası , kök boyası kilim,ekin biçmede kullanılan orak, bakır tas,mke gaz ocağı ve osmanlı yazısıyla nufus cuzdanı gibi.ilerde bi şark köşesi yaparım bunlardan heralde.şimdilerde yeni bisey daha dusunuyorum oda klasik araç maketleri.bakalım hayırlısı olsun.
Abi birde alizé koleksiyonu yapıyorsun :D Şu yeni alizénin fotoğraflarını göremedik.

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Model otomobil koleksitonum var. Çoğu Burago olmakla beraber çeşitli markalar var, şimdilik 38 tane 1:18 14 tane de 1:24 geriside ufak tefekler sayısını bilmiyorum. Babadan kalma 3 cilt pul koleksiyonum ve çok geniş kapsamlı metal para koleksiyonum var.:eyv

laslandes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaklaşık 7 yıldır plak koleksiyonu yapıyorum.
Taş plak ve longplay'lerden oluşan toplamda 10bin'e yakın plağım var.