KOLEOS logo iptali (fikirleriniz )

sonercete

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet güzel olmuş, güle güle kullan..

beğendiğin jant modelini koy, onun üzerinden bişeyler yapayım :eyv

Aslinda uzerindeki janti begeniyorum ama forumda arkadaslar kotu bir secenek dedigi icin farli hangi model guzel olur onlar soylerse iyi olur bu yazimi gorurlerse :)

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​bence hiç dokunma orjinal kalsın

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Logo iptali nedir ya.Çok eskilerin modası o ve şuan iğrenç görünüyor ön tarafı tuğlayla örmüş gibi durur. Araç rengi folyo çekmişsiniz zaten yeterli bence.

acilcagri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben iptalden yana değilim. 10 saniyede kendim de göreyim dedim amatör photoshop yapıverdim. stüdyo çekiminde iptal iyi gibi duruyor ama gündüz çekiminde sokaktaki görüntüsüne daha yakın.kırmızı bile yapsanız daha iyi durur :)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede şuanki hali çok iyi, jantlar konusunda bende pek iyi şeyler söyleyemeyebilirim :)
Daha büyük, oturaklı jant seçimi olabilirdi Koleos'un tarzına biraz genç işi gitmiş üstündeki jantlar :)

sonercete

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede şuanki hali çok iyi, jantlar konusunda bende pek iyi şeyler söyleyemeyebilirim :)
Daha büyük, oturaklı jant seçimi olabilirdi Koleos'un tarzına biraz genç işi gitmiş üstündeki jantlar :)

Jant daha buyugu ne yazikki koleos takilmiyor surtunme yapiyor ve perfonmasini ciddi sekilde etkileyecektir ayni zamanda olsa bile yanak kalinligi cok fazla dusmesi gerektigi icin artik jeep gibi rahat kullanma sansim sifira inecegi icin bu boyut olara daha buyutunu tercih edemiyorum genc tercihine gelirsek yasimdan dolayi belki bu janti sectim ama genelde q7 gibi araclar bu janti tercih ediyor internetten keskin kt9 yazarsaniz gorebilirsiniz tesekkurler

Son düzenleme:

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence hiç bulaşma çirkin olur