Komşumun 2013 Stepway'i!!!

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 derken arac mı 2013 model? :soru

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Gule Gule Binsin Allah Olmayanada Versin En Alinabiliecek Rengini Almis Siyahdan Sonra Tabi ;)

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın bagajı çok büyük değil, 4 valiz zor sığar bence. Araç 2013 model, bir de camlarda buz var, stoplar da donmuşdurumda:D

memo_16

Bilgi Girilmemiş
bence güzel araç kazasız belasız kulansız komşunuz, hangi mahalledesiniz sorabilir miyim plaka bizim o taraflardanda :D (daha önce sormuş muydum :D)

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence güzel araç kazasız belasız kulansız komşunuz, hangi mahalledesiniz sorabilir miyim plaka bizim o taraflardanda :D (daha önce sormuş muydum :D)
Ben Gazi Caddesinin alt sokağınd oturuyorum, Eski Kırmızı Bar şimdiki Marakesh'in alt sokağı oluyor. Plaka Nilüfer:eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Plazada canlı gördüm sandero normaldi beyaz renk. Maşallah .

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah Kanka Eline sağlık :eyv

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 model nasıl oluyor araç? Bayiden bana söylenen ocak üretimi için 2013 tecil olacak vs. deniyordu ? Nedir bilmiyorum bu sistem değişikliği yaramadı diyebiliriz. Maşallah fiyatına göre gayet şık gözüküyor. Kazasız belasız iyi günlerde kullanılsın.

KERŞEYŞU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 1 hafta önce lansman rengi olan gök maviyi aldim.aldim almasina lakin turbokompresör yeni nesil motor diye aldim doyasinda teslim alirken birde baktim eski stapwayde olan k9k motor yaziyo.yine eski stapwaydeki azami hiz 167 yaziyo yeni diye aldiğim araçta.yine boş ağrlik 1083 olmasi gerekirken benim aracim için dosyasinda 1168 yaziyo.co2 salinim yeni nesil motorda olan 99 yerine eski stapway verisi olan 104 yaziyo.şehir içi şehir dişi karma yakit aslinda yeni versiyonunda 3,8 ken eski veri olan 4,0 yaziyo.şaşirdim kaldim.resmen kandirilmak!!!!!! 2 gündür müşteri temsilcisini ariyorum nihayet bugün görüşebildim şikayetimi dinlediler döneriz haklisiniz babindan birşey telden söylediler ama şuana kadar cvp yok.bekleyecem...yasal haklarimi kullanacam gerekirse mahkemeye verecem.salak yerine koyulmak!!!! Ellerindeki eski versiyonu bize kaptirdilar...bunun başka nasil izahi,telafisi olabilir.buradan tüm yeni stapway alanlara sesleniyorum herkes araç bilgilerine bir baksin.benim durumumda olan varsa buraya yazarsa sevinirim....veya dacia genel merkez tel.den veya şikayet dilekçesiyle ulaşsinlar.....