Konsol Boyama

Nassair

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harika olmuş güle güle kullanın. Bu parçaların sökümü kolay mı acaba? Kendim boyamak istiyorum fakat elimde kalır bi parça diye açıkcası cesaret edemiyorum.

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harika olmuş güle güle kullanın. Bu parçaların sökümü kolay mı acaba? Kendim boyamak istiyorum fakat elimde kalır bi parça diye açıkcası cesaret edemiyorum.

Servisteki usta söktüğü için nasıl söküldüğünü bilmiyorum birbirine geçmeli heralde

Ayrıca Sizi Tanımak İsteriz:

İsim:
Soyisim:
Otomobilinizin Markası ve Modeli:
Meslek:
Tavsiye eden:
Renault Fan Club'ı Nereden Duydunuz:
Extra Eklemek İstedikleriniz:

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamı geçmeli :eyv

leon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim harika olmuş güle güle kullan.bana anlatırmısın bunu nasıl yaptırdın boya ne renk normal boyacıyamı yaptırdın yada boyanın türü ne.benim stepwayımda bu bölgeler biraz soluk duruyor.bende boyatmak istiyorum.bana bu konu hakkında yardımcı olursan çok sevinirim

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim harika olmuş güle güle kullan.bana anlatırmısın bunu nasıl yaptırdın boya ne renk normal boyacıyamı yaptırdın yada boyanın türü ne.benim stepwayımda bu bölgeler biraz soluk duruyor.bende boyatmak istiyorum.bana bu konu hakkında yardımcı olursan çok sevinirim

Benimkilerde soluktu serviste boyattım vernikli boya stepwayların jant renginden.

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş elinize sağlık

leon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
on konsol kapı kolları ve havalandırma deliklerinin cercevelerini ne kadara boyuyolar.birde orjinal sticker yaptırmayı düşünüyorum boyama işiyle sticker işini ne kadara yapar bu servis

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Güle güle kullan, hayırlı olsun.....